Nacházíte se na: Úvod > Aktuálně > Aktuální dění > Online webinář zdarma na dodávku kompletní svorkovnice

Online webinář zdarma na dodávku kompletní svorkovnice

Zjistěte, jak lehce můžete využívat službu dodávky kompletní osazené a popsané svorkovnice, a jaké Vám služba přinese úspory

Čtvrtek 29.8.2019, 15:00 - 16:00 hod

5. ze série webinářů na téma dodávek kompletních osazených a pospsaných svorkovnic


Výroba moderních elektrorozvaděčů jistě není zcela triviální proces: mezi výkresem a finálním elektrozařízením je dlouhá řada časově i finančně náročných operací – nemluvě o malých i větších problémech, které bývají na denním pořádku a ještě více vše komplikují a prodražují. Nabízíme řešení, kterým alespoň zčásti ulehčíme Vaší každodenní práci: dodávku kompletní osazené a popsané svorkovnice.

Na webináři Vám představíme všechny typy služby v rámci systému služeb Configure to Order: 7-denní Fast Delivery Service (dodávka kompletní osazené a popsané svorkovnice do 7 pracovních dnů), 14-denní Delivery Service (dodávka kompletní osazené a popsané svorkovnice do 14 pracovních dnů) a Direct Offer Service (individuální konfigurace).

Naučíme Vás nakonfigurovat si vlastní svorkovnici v našem WMC – Weidmüller konfigurátoru. Zjistíte, jak je jeho ovládání snadné a intuitivní!

Vysvětlíme Vám celý proces od konfigurace ve WMC přes automatickou kalkulaci ceny Vaší konfigurace a automatické zaslání nabídky do několika minut až po doručení kompletní svorkovnice na Vaší adresu.

Dozvíte se, jaké mnohé úspory Vám naše nové služby Configure to Order přinesou.

Speakerem webináře bude Michael Herfen, člen Weidmüller Academy a specialista na automatizaci výroby rozváděčů, který školí v oblasti produktů a aplikací v rámci průmyslové konektivity.

Webinář bude v angličtině.

Registrace na online webinář.

Více o dodávce kompletní svorkovnicové lišty.