Nacházíte se na: Úvod > Aktuálně > Aktuální dění > Spínané napájecí zdroje INSTA-POWER nové generace

Spínané napájecí zdroje INSTA-POWER nové generace

Jednofázové, primárně taktované zdroje napájení. Objevte kompaktní, spolehlivé a ekonomické napájecí zdroje s PUSH IN připojením

» Zobrazit produkty v on-line katalogu

Kompaktní a úsporná řešení napájení s vysokou hustotou výkonu jsou požadována v mnoha aplikacích; například ve stavebnictví a automatizaci budov pro podružné a polní rozváděče, malé rozvodné desky, topné systémy a elektrické panely. Podobné požadavky klade i stále více decentralizovaná infrastruktura strojírenských a technologických procesů. Dalšími aplikacemi jsou signalizační a telekomunikační systémy.

Z tohoto důvodu společnost Weidmüller uvedla na trh novou řadu INSTA-POWER. Jednofázové, primárně taktované, spínané zdroje napájení se vyznačují širokým rozsahem výkonů, kompaktní konstrukcí a dobrým poměrem ceny a výkonu. K dispozici je devět variant s výkonem 15 W, 30 W, 60 W a 96 W (5 V, 12 V, 24 V, 48 V). Díky velkému rozsahu vstupního napětí 85-264 V a mezinárodním schválením (např. cCSAus, Cl. 1, Div. 2, NEC Class 2) mohou být nasazeny kdekoliv na světě. To představuje velkou výhodu zejména pro exportně orientované výrobce. Všechny zdroje mohou pracovat v teplotním rozmezí -25°C až +70°C (spuštění: -40 °C). Vysoká účinnost 91 % a extrémně nízké ztráty bez zátěže max. 0,5 W zajišťují minimální spotřebu energie. Hodnota MTBF navíc přesahuje 1 000 000 hodin. Z těchto důvodů jsou spínané zdroje napájení INSTA-POWER extrémně výhodnou investicí po celou dobu jejich životního cyklu.

Spínané zdroje napájení mají instalační hloubku pouhých 60 mm a mohou tak být instalovány i v těch nejmenších rozvodných panelech a jsou vhodné pro DIN otvory různých rozvodnic. Jednotlivé verze mají šířku 22,5 - 90 mm. Zařízení INSTA-POWER můžete naklapnout na svorkovou lištu nebo přišroubovat na panel. PUSH IN připojení usnadňuje instalaci, údržbu a měření i v náročných podmínkách.