Nacházíte se na: Úvod > Aktuálně > Aktuální dění > Weidmüller přináší nové obchodní modely postavené na průmyslové analytice

Weidmüller přináší nové obchodní modely postavené na průmyslové analytice

Weidmüller implementuje průmyslovou analytiku k predikci údržby

Celý průmysl nyní přechází na nové servisní a obchodní modely, založené na konzistenci a propojování dat. V rámci řešení Průmyslu 4.0 se společnost Weidmüller profiluje zejména s našimi nabídkami v oblasti průmyslové analytiky. Konzistentní digitalizace našich produktů a konzistence dat ve všech úrovních je pro nás další důležitou doménou.
Na základě digitálních a automatizačních řešení 
umožňujeme našim zákazníkům vytvořit inovativní a výnosné obchodní modely I 4.0. 

Průmyslová analytika vám přinese udržitelnou konkurenční výhodu díky zvýšené dostupnosti, efektivnosti a kvality výroby.

Ve spolupráci s výrobcem kompresorů Boge Vám představujeme HST 220 vysokovýkonný kompresor, kde jsme využili průmyslovou analytiku k predikci údržby a detekci chybovosti a provozních anomálií. Analytický software detekuje změny stavu systému během několika minut a díky speciálnímu prognózovému algoritmu dokáže předvídat novou změněnou pravděpodobnost závady systému.

„Je nyní jasné, že abnormální statusy a vzorce chybovosti jsou detekovány s absolutní přesností díky customizovanému analytickému řešení. Výsledkům předcházela rozsáhlá datová analýza ze strany specialistů Weidmüller. Na základě výsledků bylo vyvinuto individuální analytické řešení, které splňuje požadavky top produktu Boge – vysokorychlostního kompresoru na stlačený vzduch. Celé řešení vyžadovalo získání hlubokých znalostí našich systémů a zkušeností s měřením korelací jednotlivých hodnot. Weidmüller vypracoval systém, který se sám učí z neznámých situací a vypočítané predikce jsou čím dál přesnější během celého provozního života kompresoru.“ Georg Jager, Team Manager Turbo Machines ve společnosti Boge.

Thosrten Meier, Výkonný ředitel společnosti Boge na téma Průmyslová analytika:

Více o naší průmyslové analytice v praxi včetně jejích výhod na naší microsite.