Nacházíte se na: Úvod > Aktuálně > Aktuální dění > Weidmüller Roadshow květen 2019

Weidmüller Roadshow květen 2019

Weidmüller prezentační kamion již brzy vyrazí na své pravidelné turné po České republice.

V termínu 13.-17. května 2019 navštíví řadu společností, ve kterých představí inovativní řešení v oblasti průmyslové konektivity.

Informace z první ruky doručené přímo k Vašim dveřím – to je motto výstavního konceptu Weidmüller Roadshow, která celoročně putuje po Evropě. „Ne všichni mají příležitost účastnit se výstavních veletrhů, kde každoročně prezentujeme naše nejnovější technologie. Proto jsme koupili kamion, vybavili ho prezentačními panely s nejmodernějšími produkty a celý rok jezdíme po severní, střední a východní Evropě do společností, které si vyžádají jeho návštěvu. Prezentační panely každoročně obměňujeme v souladu s vývojem nových produktů a řešení,“ vysvětluje Bohumír Odvárko, ředitel společnosti Weidmüller Czech Republic.

Roadshow po Čechách se účastní celý tým našich obchodních zástupců a technických specialistů. Hlavní tématikou letošní prezentace je monitoring energií, vzdálené řízení a monitoring výroby na bázi I/O link, automatizační technika a inovativní služby pro výrazné zefektivnění výroby rozváděčů.

Galerie Weidmüller Roadshow.