Nacházíte se na: Úvod > O nás > Kariéra > Pracovník klientského servisu

Pracovník klientského servisu

Popis pozice

Společnost Weidmüller je mezinárodní koncern s vlastním výrobním zázemím, obchodními společnostmi a zastoupením ve více než 70 zemích. Působí zejména v oblasti elektroinstalační techniky a průmyslové automatizace. Pro naši pobočku se sídlem na Praze 4 hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Pracovník klientského servisu.

Vybraný/á kandidát/ka bude v aktivním kontaktu se zákazníky a obchodníky firmy Weidmüller. Bude přijímat a zpracovávat poptávky a objednávky v systému SAP a CRM, podávat informace o stavu objednávek, dostupnosti zboží a dalších souvisejících záležitostech.

Požadujeme

Profil ideálního kandidáta:

  • Příjemná, komunikativní osobnost
  • SŠ vzdělání, ideálně elektrotechnického zaměření
  • Organizační a administrativní zdatnost
  • Velmi dobrá znalost práce s PC (Word, Excel) - SAP R3 výhodou
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Ochota učit se
  • Pozitivní a klientsky orientovaný přístup

Nabízíme

Vybrané/mu kandidátovi/ce nabízíme motivující platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zázemí úspěšné zahraniční společnosti, možnost karierního růstu, nadstandardní benefity, moderní pracovní prostředí a profesionální pracovní kolektiv.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete Vaše profesní životopisy na email Michal.Konecny@weidmueller.com