Nacházíte se na: Úvod > O nás > Kariéra > Pracovník klientského servisu

Pracovník klientského servisu

Popis pozice

Do našeho pražského týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici do klientského servisu.

Hlavní náplni práce je příjem, zpracování objednávek a nabídek, poskytování informace o stavu objednávek, dostupnosti zboží a jiných s tím souvisejících záležitostí. Dále také aktivní kontakt se zákazníky a obchodními zástupci naší firmy.

Požadujeme

  • Příjemnou, komunikativní osobnost
  • SŠ vzdělání (výhodou je elektrotechnické zaměření )
  • Organizační a administrativní schopnosti
  • Velmi dobrá znalost práce s PC (Word, Excel), SAP výhodou
  • Znalost angličtiny na střední úrovni
  • Pozitivní a klientsky orientovaný přístup

Nabízíme

  • Zázemí úspěšné zahraniční společnosti a příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost osobního růstu
  • Motivující platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené a různé nadstandardní benefity
  • Kanceláře společnosti Weidmüler jsou umístěny v moderní kancelářské budově myhive hned u metra Pražského Povstání, v budově je k dispozici posilovna, kavárna, restaurace

Pokud splňujete naše požadavky a máte zájem posílit náš tým, kontaktujte pana Michala Konečného na

e-mail michal.konecny@weidmueller.com