Nacházíte se na: Úvod > O nás > Trhy > Proces

Proces

Prohlédněte si produkty z této kategorie » Zobrazit produkty v katalogu

Dodáváme svým zákazníkům výrobky a služby, které nejenom odpovídají našim vlastním vysokým nárokům, ale splňují i mezinárodní standardy kvality a bezpečnosti. Právě bezpečnost prvků je extrémně důležitá ve vztahu k provozní bezpečnosti celých zařízení a systémů, pracujících v drsných a nebezpečných okolních podmínkách.

Certifikace podle směrnic ATEX

Právě proto jsou naše výrobky ušity na míru stále se měnícím a extrémně přísným požadavkům tohoto průmyslu: kromě certifikace podle mezinárodního standardu splňují navíc i nové evropské směrnice ATEX pro prostředí s nebezpečím výbuchu. A přitom jsou samozřejmě bezpečné a bezúdržbové!

V silových rozvodných systémech, v řídících a kontrolních systémech, v systémech pro regulaci kotlů a turbín, v regulaci paliva a spalování či u přenosu a rozvodu – všude je možné nalézt inovativní techniku společnosti Weidmüller

Speciální řešení pro všechna odvětví

I vodohospodářství se již mnoho let spoléhá na firmu Weidmüller: zde jsou naše výrobky používány pro regulaci a řízení vodohospodářských zařízení. Naše výrobky je možné nalézt ve všech systémech pro kontrolu průtoku a zaplnění, v regulaci tlaku nebo proudění, stejně jako v dávkovacích čerpadlech pro chemikálie.

Pro všechna odvětví, a zejména pro nepříznivé okolní podmínky, vyvinuli naši inženýři speciální řešení. Výrobky spolehlivě pracují i za silných vibrací, vysokých teplot a vlhkosti!