Nacházíte se na: Úvod > O nás > Zákaznický magazín WIN! > V centru dění > „Prověřená síla přináší nejlepší výsledky”

„Prověřená síla přináší nejlepší výsledky”

Dr. Timo Berger, vedoucí divize elektronických rozhraní, vysvětluje, jak u-remote přispívá ke zjednodušení strojní automatizace s maximálním výkonem.

WIN! Společnost Weidmüller ujišťuje, že u-remote přináší uživatelům pouze výhody. Jak tento slib plníte?

Berger: Především je třeba uvést, že v daném oboru, pro který jsou naše systémy vzdálených I/O určeny, tedy v oboru stavby strojů, působíme již celá desetiletí. u-remote se řadí přímo do našeho základního portfolia skříní a dosahuje nejlepšího hodnocení díky svým prověřeným silným stránkám, které již našim zákazníkům dopomohly k úspěchu. Provedli jsme také rozsáhlou analýzu trhu, která nám umožnila identifikovat čtyři důležité požadavky: naši zákazníci chtějí návrh na míru, rychlejší instalaci, bezpečnější spuštění a minimum neproduktivní doby. Soustředili jsme se právě na tyto požadavky a systematicky jsme zaměřili vlastnosti u-remote na jejich dokonalé splnění.

 

 bla bal

Dr. Timo Berger prezentuje u-remote

WIN! Na základě toho, co jste uvedl, jaké vlastnosti tedy u-remote odlišují od jiných systémů vzdálených I/O?

Berger: Rozdíl spočívá v tom, že náš systém lépe využívá instalační prostor a že použití, spuštění i servis jsou snadné. Detaily, jako je možnost předem sestavených zásuvných konektorů PUSH IN, LED kontrolky instalované na kanálech vodičů, vyměnitelná elektronika nebo různé možnosti kódování, nabízejí právě ty výhody, kterými je společnost Weidmüller známá: uživatelsky příjemné spojovací systémy určené pro chytré bydlení. Systém u-remote se pyšní také skvělými „vnitřními hodnotami”, jako například dvě vysoce odolné 10 A proudové cesty nebo integrovaný webový server s diagnostickými funkcemi.

 

WIN! Jaké další služby podpory mohou zákazníci využívající u-remote od společnosti Weidmüller očekávat?

Berger: Systematicky usilujeme o to, abychom mohli našim zákazníkům zaručit optimální integraci v jejich automatizovaném prostředí a aby automatizací svých strojů a systémů významně zvýšili svůj výkon. Od jednoduchého softwarového nástroje pro snadnou konfiguraci a zadání objednávky na výrobky až k technické podpoře při řešení problémů přímo u nich na pracovišti, jsme vždy připraveni poskytnout našim zákazníkům potřebnou pomoc a široké spektrum služeb podpory.

 

WIN! Systém u-remote je celosvětové řešení pro vnitřní skříně IP 20. Jak společnost Weidmüller pokrývá poptávku v této oblasti?

Berger: Již mnoho let máme na trhu úspěch s naším univerzálním systémem IP 67 Remote I/O SAI Active. V kombinaci s u- remote tedy nyní nabízíme dva perfektně koordinované systémy pro obě třídy ochrany – pro to nejlepší připojení od skříně až po zařízení v terénu.