Nacházíte se na: Úvod > O nás > Zákaznický magazín WIN! > Ve zkratce > AppGuide: doporučení produktů pro aplikace

AppGuide: doporučení produktů pro aplikace

Společnost Weidmüller poskytuje vývojářům zařízení jedinečný nástroj pro výběr, který jim v několika krocích umožňuje najít správný systém připojení pro jejich aplikaci.

"AppGuide je doplňková služba našeho programu OMNIMATE," říká Dennis Kräft, vedoucí produktového managementu, oddělení Konektivity zařízení. "Webový nástroj pro výběr ideálně doplňuje naši osvědčenou službu 72hodinových ukázek."

 Sekce AppGuide na stránkách společnosti Weidmüller nabízí výběr z příslušných aplikací zařízení a jejich přidružených funkcí, jako například připojení motoru, stejnosměrný meziobvod, externí I / O komponenty a napájení. Když uživatel klikne na funkci, kterou požaduje, dostane detailní doporučení nejvhodnějšího řešení připojení. Řešení jsou navržena tak, aby splňovala požadavky zákazníků - pokud jde o manipulaci, velikost, bezpečnost, náklady na zpracování a dodržování norem - pro optimální účinek.

"Raději dáváme doporučení, aby lidé nemuseli vyhledávat" - Dennis Kräft ukazuje, jak společnost Weidmüller pomáhá svým zákazníkům pomocí nástroje AppGuide

Během 72 hodin vývojáři obdrží doporučený produkt jako konstrukční vzorek zdarma - ať jsou kdekoli na světě. "Pomocí těchto dvou balíčků služeb vedeme zákazníky rychle a efektivně od aplikačně orientovaného doporučení produktu až po vzorky," zdůrazňuje Kräft. "Od tohoto bodu naši odborníci poskytují lokální podporu pro proces návrhu."