Nacházíte se na: Úvod > O nás > Zákaznický magazín WIN! > Ve zkratce > MetalliCard jako standard u společnosti Daimler

MetalliCard jako standard u společnosti Daimler

Daimler Group spoléhá při označování zařízení a kabelů ve svých výrobních závodech po celém světě na kovové značení společnosti Weidmüller.

Podmínky, jaké panují ve výrobě karoserií, znemožňují používat ostatní druhy značení kabelů nebo komponent. To je místo, kde skóruje MetalliCard se svou schopností vytvářet trvalé značení v náročných výrobních prostředích. Výrobce automobilů Daimler proto využívá systém značení od společnosti Weidmüller jako standard pro označování na vnitřní i vnější straně rozvaděčů.

"Setkáváme se s požadavky společnosti Daimler na značení pomocí sedmi uvedených variant MetalliCard. Pět z nich bylo speciálně vyvinuto pro tohoto zákazníka," říká Faysal Dogan z oddělení Identifikačních systémů společnosti Weidmüller. "Daimler využívá výhod normalizace v rámci standardu Integra, zejména ve vztahu k dodavatelům řídicích systémů a zařízení společnosti Daimler.

Trvalé značení obsahující všechny informace vyžadované normou Daimler Integra - žádný problém díky ostrému dvouřádkovému nápisu na kovovém štítku.

Mnoho z nich již využívá naši tiskárnu PrintJet ADVANCED, a proto mohou i nadále používat svůj osvědčený balíček tiskárny a softwaru bez nových investic."

Komplexní řešení složené ze štítků, tiskáren a softwaru společnosti Weidmüller nabízí uživatelům procesně spolehlivý systém, který vyžaduje jen nepatrnou ruční manipulaci, a především nezávislost na externích poskytovatelích služeb. Hladký přenos dat ze systému CAE pomocí programu M-Print® PRO uspoří mnoho času. "Pro společnost Daimler je to rozhodující výhoda," říká průmyslový ředitel společnosti Weidmüller Hans-Peter Best. "Další velkou podporou prodeje je naše mezinárodní přítomnost. Kdekoli na světě kde má výrobní závod Daimler, Weidmüller není daleko. To znamená, že jsme schopni efektivně podporovat naše zákazníky po celém světě."