Nacházíte se na: Úvod > O nás > Zákaznický magazín WIN! > Zaměřeno na detail > V dobrých rukou po celém světě

V dobrých rukou po celém světě

Řešení montovaných skříní od společnosti Weidmüller se používá ve stále více průmyslových aplikacích s cílem omezit vertikální integraci a ušetřit výrobní náklady. Kritickým faktorem pro jejich úspěch je celosvětová firemní síť aplikačních center.

"Naši specialisté na fotovoltaická řešení mají sídlo v Barceloně. Německo, Dubaj, Singapur a Austrálie se mimo jiné specializují na zpracovatelský průmysl," říká Jose Maria Castellvi, který je zodpovědný za celosvětovou aplikační síť společnosti Weidmüller. "Naše aplikační centra se nacházejí všude tam, kde jsou velké trhy, které je třeba obsloužit místně. To nám umožňuje řešit lokální podmínky a vyhnout se nutnosti vytvářet skříňová řešení, která by se musela doručovat po celém světě."

V souladu s celosvětovými normami

Skříně hrají u společnosti Weidmüller důležitou roli již od šedesátých let. Není bezdůvodné, že se značka Klippon® stala synonymem pro skříně ATEX a skříně z nerezové oceli. Skříňový systém společnosti Weidmüller má všechna potřebná schválení pro použití v průmyslovém prostředí. Ta zahrnují IECEx, globální schvalovací rámec pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Tyto skříně lze tedy použít v průmyslových aplikacích po celém světě: od výroby automobilů až po dopravní systémy, větrné elektrárny a rafinérie. Systém flexibilních skříní je navržen tak, aby veškeré úpravy zůstaly vždy v souladu s platnými schvalovacími předpisy.

"Bezpečnost a účinnost v širokém spektru prostředí, a současně dodržování všech platných norem, předpisů, nařízení a směrnic - to jsou výzvy, které nám předkládají naši zákazníci po celém světě," říká Dirk van Vinckenroye, ředitel divize Aplikačně specifických řešení společnosti Weidmüller.

"Poskytujeme skříňová řešení sestavená na zakázku. Dodržujeme nejvyšší kvalitu pro připojení k napájecímu systému a řídicím systémům. Dodáváme řadu testovacích a servisních jednotek a ochrannou a bezpečnostní techniku. Ty umožňují operátorům výrazně zlepšit výkon, odolnost a servisní přívětivost jejich systémů a snížit náklady na montáž. S naším koordinovaným sortimentem produktů a montážními službami nabízíme jistotu, že všechny relevantní faktory budou brány v úvahu hned od začátku."

 

Přesné přizpůsobení libovolné systémové architektuře

Tyto výhody mohou využívat také instalátoři fotovoltaických systémů. Aplikačně specifická skříňová řešení jsou zde použita pro instalační krabice generátorů které zajišťují nejlepší možné propojení solárních modulů a měniče.

 

 Individuální přístup je uplatňován od prvotního nápadu až po dodávku: kombinace poradenství, aplikací a znalostí oboru, to je klíč k řešení, které splňuje specifické požadavky na skříně.

 

Generátorové instalační krabice v aplikačním centru v Barceloně čekají na finální montáž do fotovoltaického systému,

Stejně jako u skříní Klippon®, společnost Weidmüller vyvinula řadu standardních konfigurací založených na opakovaných požadavcích zákazníků. Kromě toho vytváříme v úzké spolupráci se zákazníky přizpůsobená řešení, která vyhovují individuálním architekturám fotovoltaických systémů.