Feel free to connect

Poznejte Weidmüller jako zaměstnavatele

Technická podpora prodeje

Do pražské prodejní kanceláře hledáme nového kolegu/kolegyni

Náplň práce:

  • Technické poradenství a produktový management
  • Zpracování nabídek, obchodních projektů a nabídkových řízení
  • Podpora obchodníhu teamu
  • Spolupráce s produktovým management v německé centrále

Požadavky:

  • Znalost AJ (komunikace s centrálou, dokumentace v AJ, vzdělávací kurzy,)
  • Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Orientace v oboru / vítaná praxe v elektro-projekci
  • Kreativita, tah na branku, flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní renomované mezinárodní firmy (www.weidmueller.com )
  • Malý přátelský pracovní kolektiv
  • Perspektivu profesního růstu a rozvoje v rámci mezinárodní firmy, školení v ČR i v zahraničí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní kanceláře v Praze 4 – Pankrác (metro Pražského povstání)
  • 5 týdnů dovolené a možnost čerpání sick days
  • Nadstandardní benefity (jazykové kurzy, firemní příspěvek na kulturu/zdraví/rekreaci, stravenky, mobilní telefon, notebook)
  • Pravidelné teambuilding akce
Nástup možný ihned.

Obchodní zástupce -Východočeský region

Požadujeme :

  • Středoškolské nebo Vysokoškolské vzdělání elektro, automatizace vítána
  • Obchodní znalost regionu Královéhradecký a Pardubický
  • Ochota cestovat, spolehlivost, komunikativnost, týmovost, loajalita
  • Znalost angličtiny na úrovni B1

Náplň práce :

  • Péče o stávající i o nové potenciální zákazníky
  • Prosazování produktů a našich řešení
  • Reporting

Nabízíme :

  • Práci ve stabilní firmě se silnou pozicí na trhu
  • Profesionální zaškolení
  • Podporu týmu specialistů
  • Práce na plný úvazek, 5 týdnů dovolené
  • Zajímavé finanční ohodnocení, firemní vůz, NTB, mobil
  • Podpora jazykového a osobnostního vzdělávání a další benefity