Naše servisní odbornost pro vaše požadavky

Zde najdete veškeré nabídky servisu a podpory pro naše řešení a produkty.

Naše servisní odbornost pro vaše požadavky

Funkce automatizační techniky jsou v globálně orientovaném světě, který čelí ambiciózním cílům v oblasti energetické účinnosti a inteligentní výroby, stále složitější. Jsme vašimi rovnocennými partnery pro nejlepší spojení v oblasti průmyslové konektivity. Naše osobní podpora spolehlivě a odborně zodpoví všechny dotazy. Během plánování, instalace nebo provozu je naše nabídka služeb a podpory vaším nejlepším společníkem. Stručně řečeno: globální servis společnosti Weidmüller spojuje naše odborné znalosti s vašimi požadavky.

Přizpůsobené produkty

Podporujeme proces pro vaše přizpůsobené produkty. Kromě montovaných svorkovnic a upravených a montovaných pouzder nabízíme také obrovskou škálu dalších řešení na míru.

Zda se jedná o vytištěno značku, sestavený a ukončený kabel nebo kompletně sestavená pouzdra a svorkové lišty. Ty jsou díky naší službě rychlého dodání k dispozici dokonce do pěti dnů od objednání.

Poradenství a technologie

Automatizační technika a poradenství v oblasti konektivity jsou jen některé z našich služeb. S nástrojem Weidmüller možností objednávky konfigurace podporujeme celý proces.

Odborné znalosti v oblasti automatizace a konektivity – s propojením po celém světě: naši zkušení technici ve vašem okolí vám pomohou ve spolupráci s vámi vyřešit problémy, s nimiž se setkáte každý den. Nabízíme vám výhody kompletního poradenství a technické podpory našich odborných konzultantů.

Podpora

Získejte rychlou a intuitivní podporu, která vám umožní co nejlépe využít našich produktů ve vaší aplikaci. V našem novém Centru podpory můžete vyhledávat nebo vyhledávat mnoho poznámek aplikace, informace produktů, videovýukových programů nebo ke stažení softwary našich produktů.

Možnosti digitálního objednávání

Snadný nákup

Najděte a snadno vyberte produkty, které potřebujete, s pohodlným objednáním: jako váš partner v oblasti Industrial Connectivity víme, co je při nákupu důležité. Proto vám nabízíme řadu možností, jak si u nás objednat výrobky a optimalizovat nákupní procesy tak, aby vyhovovaly vašim individuálním požadavkům a vašim pracovním postupům. Volba je na vás.