Na dálnici ke spolupráci

Při hledání excelence musíme vytvořit síť a open nové ekosystémy. Naším cílem je soustavně rozvíjet síti kompetentních partnerů v oblasti elektrifikace, automatizace a digitalizace.
Díky širokému spektru know-how technologie a aplikace a rozsáhlým zkušenostem je tato komunita ochotna poskytnout našim zákazníkům nejlepší podporu.

Věříme ve spolupráci, inovaci a důvěryhodné vztahy, abychom vytvořili udržitelný rozvoj podniků pro všechny zúčastněné.

Staňte se součástí silné komunity!

Spolupráce

Spolupráce

Být součástí globální síť, angažovat se v důvěryhodných osobních vztazích, sdílet kompetence a zkušenosti

Inovace

Inovace

Dobře připraven pro výzvy IOt a vybaven pro vpravo trať v rámci transformace digitální

Důvěryhodné vztahy

Důvěryhodné vztahy

Navazování dlouhodobých osobních vztahů v rostoucí expertní komunitě

Prémiová podpora

Prémiová podpora

Využijte partnerství se sítě prostřednictvím komplexního školení, technické a prodejní podpory

Udržitelnost

Udržitelnost

vpravo produkty, technologie, řešení a partneři pro ziskový a udržitelný rozvoj podniků

Připojte se k partnerským programům

SOLUTION PARTNER*

Mezi různými průmyslovými segmenty se strategie produkce a jejich technické implementace liší mezi tvůrci strojů, výrobce nebo logistickými dodavateli. Úkoly, jako je inženýrství, rozvoj software, montáž, uvedení do provozu a údržba, musí být podporovány spolehlivými a zkušenými partnery.

Účinná partnerství s místními poskytovateli řešení poskytují záruku, že řešení třídy budou nejlépe vyhovovat očekáváním koncových zákazníků, a to v oblastech Industrial Automation & IoT, Energy Správ a Industrial Analytics. Neustále rozšiřujeme naši Síti partnerů řešení. Chcete se připojit?

Kontakt našeho odborníka na řešení Partner

PARTNER TECHNOLOGIE

Udržujeme-li zákazníka v centru našeho zájmu, věnujeme se i nadále vpravo kombinací technologie, architektur a produktů.

Neustále hledáme inovativní partnery pro Technologii, kteří mohou diverzifikovat naše portfolio, aby dnes fungovalo a vyhovovalo budoucím potřebám průmyslu. Weidmüller staví na široké síti partnerů pro Technologii, aby usnadnila digitalizaci. Chcete se k ní připojit?

Kontakt našeho odborníka na Technologii Partner

VZDĚLÁVACÍ PARTNER

Kromě jiného Akademie Weidmüller nabízí různá školení o průmyslovém internetu věcí pro partnery, zákazníky, univerzity a technické školy.

Bez ohledu na to, zda chcete své zařízení snadno přenést do průmyslového IoT, potřebujete přístup k cenným datům nebo chcete nabízet nové služby řízené daty, cesta k průmyslovému IoT nemusí být komplikovaná.
Zajímá vás to? Pak se podívejte na naše praktické IIoT webináře nebo požádejte o specifická školení o našich produktech a řešeních.

Jako průkopník v oboru vás zveme k účasti na návrhu budoucích technologie a společně připravujeme budoucí inženýry pro tento vzrušující a náročný svět. Jste výzkumná instituce nebo univerzita a zajímáte se o spolupráci s námi. Prosím, můžete nás kontaktem

Využijte komplexní portfolio produktů a řešení

  • S řešeními průmyslového IoT: ať už je vyžadován přístup k cenným datům, nebo mají být vytvářeny nové, daty řízené služby. Našim zákazníkům umožňujeme snadný přechod od dat k hodnotám.
  • S automatizací a softwarem: Tak můžete zrychlit svou práci. Přemýšlíme tak, aby vaše procesy byly efektivnější a pohodlnější.
  • S elektronikou: Protože elektronika je srdcem automatizačních technologií. Poskytujeme inteligentní produkty, které vycházejí z nejlepšího výzkumu a vývoje.
  • S konektivitou: Protože dobře navržená spojení zvyšují efektivitu. Naše produkty vytvářejí přidanou hodnotu v průběhu plánování, instalace a provozu.

Dokonalý systém

Poradenství a podpora - Weidmüller IIoT a síť partnerů pro automatizaci

* Povinná pole