Technologický partner

Technologický partner

Staňte se součástí silné komunity!

Udržujeme-li zákazníka v centru našeho zájmu, věnujeme se i nadále vpravo kombinací technologie, architektur a produktů.

Již jsme vybudovali síť inovativních technologických partnerů, kteří diverzifikují naše portfolio tak, aby fungovalo dnes a zároveň bylo co nejvhodnější pro budoucí požadavky průmyslu. Společnost Weidmüller tak staví na široké síti technologických partnerů, aby našim zákazníkům zjednodušila cestu k digitalizaci.

Kontakt našeho odborníka na Technologii Partner

Vybraný technologický partner

Siemens Industrial Edge

Industrial Edge je otevřená softwarová platforma společnosti Siemens, která zajišťuje, že IT ve výrobě je jednoduché, škálovatelné a snadno ovladatelné. Out-of-the-box aplikace, software a zařízení umožňují vyšší produktivitu a nové obchodní příležitosti. Společnost Weidmüller je součástí ekosystému Siemens Industrial Edge.

Na trhu Industrial Edge Marketplace přispíváme produktem PROCON-WEB ES, budoucím a flexibilním webovým rozhraním HMI, které umožňuje snadnou a intuitivní tvorbu řešení HMI. PROCON-WEB ES je orientován na potřeby uživatelů a snadno se ovládá.

V případě zařízení Industrial Edge Devices jsou příspěvkem do ekosystému naše zařízení Weidmüller EDGE Devices s u-OS. Například zařízení uc20-M3000 a uc20-M4000 spojují možnosti automatizace a průmyslového internetu věcí v jednom zařízení. Jsou rozšiřitelná a nabízejí webovou strukturu systému s přístupem k softwarovému prostředí Weidmüller a partnerským sítím, jako je Siemens Industrial Edge.

CODESYS

CODESYS je přední automatizační software nezávislý na výrobci podle normy IEC 61131-3 pro vývoj aplikací v průmyslové automatizaci. Během téměř tří desetiletí se CODESYS etabloval na trhu jako integrované vývojové prostředí.

CODESYS je bezproblémově integrován do ekosystému Weidmüller u-OS. Nejdůležitější je, že u-OS interně používá běhový systém CODESYS Control SL, který se velmi snadno používá a může být nasazen ihned po vydání.

Uživatelé se mohou těšit na snadné používání zařízení Weidmüller u-OS, jako je řídicí jednotka u-control v systému CODESYS, s přístupem ke kompletnímu ekosystému CODESYS. V souladu s naším slibem, že u-OS bude otevřený i do budoucna.

ctrlX World

ctrlX AUTOMATION překonává klasické hranice mezi řízením strojů, světem IT a internetem věcí. Weidmüller je součástí ctrlX World společnosti Bosch Rexroth. S PROCON-WEB ES přispíváme k budoucímu a flexibilnímu webovému HMI pro ctrlX AUTOMATION. Použití moderních webových technologií a standardů, jako jsou HTML5 a CSS, usnadňuje vytváření intuitivních řešení HMI.

Webové HMI PROCON-WEB ES nabízí předdefinované a vysoce přizpůsobitelné ovládací prvky, filigránskou správu uživatelů a práv, průvodce styly a šablony projektů, což umožňuje maximální škálovatelnost od jednoduchých strojů až po složité systémy s více klienty.

Microsoft

Společnost Weidmüller klade velký důraz na kvalitní školení svých zaměstnanců. Z tohoto důvodu je společnost Weidmüller GTI Software již řadu let certifikovaným partnerem společnosti Microsoft. To podtrhuje naše know-how týkající se prostředí operačního systému a používaných databází Microsoft. To nám také umožňuje kvalifikovaně pokrýt tato témata v rámci našich školicích opatření.

Microsoft Azure

Program Azure Certified Device usnadňuje a zefektivňuje proces vytváření řešení internetu věcí. Vysoce kvalitní produkty, které splňují průmyslové standardy v široké škále technických funkcí. Kompatibilní produkty IoT, u kterých je zaručeno, že budou v prostředí Azure bez problémů fungovat. Zkrácení doby do nasazení díky rychlému výběru správných produktů pro potřeby podniku.

Status certifikovaného zařízení Azure potvrzuje, že naše zařízení lze používat se službami Azure IoT. Například moduly Azure Edge lze nasadit z cloudu na zařízení Weidmüller u-OS prostřednictvím Azure IoT Edge.

crosser

Crosser, přední low-code platforma pro Edge Analytics a inteligentní pracovní postupy, a Weidmüller, poskytovatel pokročilých služeb IIoT & Analytics, spojily své síly, aby poskytly komplexní řešení pro strojové učení, které umožňuje odborníkům na danou problematiku vytvářet a nasazovat případy použití s podporou ML bez podpory odborníků na datovou vědu.

Hostování softwaru Crosser Edge Node na hardwarových zařízeních provozovaných systémem Weidmüller u-OS umožňuje používat software Crosser Edge Node prostřednictvím jednoduché instalace jedním kliknutím přes u-OS APP Manager.

Kombinované hardwarové a softwarové řešení řeší všechny kroky životního cyklu případů použití poháněných ML a urychlí tempo inovací pro zákazníky.

anyviz

AnyViz nabízí snadný způsob vzdáleného monitorování, ovládání a analýzy řízení strojů a zařízení. Pomocí adaptéru AnyViz Cloud Adapter můžete stávající řídicí jednotky přeměnit na brány IoT a připojit tak svůj závod ke službě AnyViz Cloud. To vše bez složitých technických nástrojů a konfigurace protokolů.

V zařízeních u-OS společnosti Weidmüller, jako jsou řídicí jednotky u-control Controller a brány IoT, lze adaptér AnyViz Cloud Adapter jednoduše vybrat a nainstalovat přímo prostřednictvím aplikace u-OS APP Manager. Tato kombinace umožňuje flexibilně rozšířit funkčnost řídicí jednotky a přizpůsobit ji konkrétní aplikaci.

Technologie Flecs

Nový způsob nastavení automatizačních systémů - a objevení řešení, která se vám budou opravdu líbit. FLECS vám nabízí svět automatizace s trhem průmyslových aplikací. Služba mesh umožňuje všem aplikacím vzájemně komunikovat a vyměňovat si data.

Společnost Weidmüller z nabídky Flecs těží a doplňuje ji několika způsoby. V tržišti Flecs jsme zastoupeni na straně zařízení, například pomocí IoT-Gateway .

V případě softwaru je součástí ekosystému náš PROCON-WEB ES . Webové rozhraní HMI nabízí předdefinované a vysoce přizpůsobitelné ovládací prvky, správu uživatelů a práv ve filligree, průvodce styly a šablony projektů, maximální škálovatelnost od jednoduchých strojů až po složité provozy.

Software CONTACT

CONTACT je předním poskytovatelem softwaru pro produktové procesy a digitální transformaci. Zaměřuje se na optimalizaci výrobních procesů a realizaci digitálních služeb kolem inteligentních výrobků.
CONTACT Elements for IoT je platforma pro rychlou a nákladově efektivní implementaci řešení pro datově řízené procesy s digitálními dvojčaty průmyslových prostředků. Vyznačuje se například otevřenou architekturou a filozofií low-code.

Nástroj Industrial AutoML jako inovativní součást CONTACT Elements for IoT doplňuje nabídku digitálních služeb. Nástroj AutoML je navržen speciálně pro aplikační odborníky, takže nevyžaduje odborné znalosti v oblasti datových věd. ML modely se vytvářejí pomocí nástroje ModelBuilder, např. pro detekci anomálií. Pomocí nástroje ModelRuntime se tyto modely provádějí na úrovni procesů. Funkce, jako je provádění, konfigurace a aktualizace ModelRuntime, jsou integrovány v CONTACT Elements for IoT.