Weidmüller – váš partner pro průmyslovou konektivitu

Společně se svými zákazníky tvoříme digitální transformaci – s produkty, řešeními a službami pro inteligentní průmyslovou konektivitu a průmyslový internet věcí

Weidmüller – váš partner pro průmyslovou konektivitu

Rodinná společnost od roku 1850

Jako zkušení odborníci podporujeme své zákazníky a partnery po celém světě nabídkou produktů, řešení a služeb v průmyslovém odvětví výroby energie, přenosu signálů a dat. V průmyslových odvětvích a na trzích, na kterých působíme, jsme jako doma a známe technologické problémy budoucnosti. Proto neustále vyvíjíme inovativní, udržitelná a užitečná řešení pro jejich individuální potřeby. Společně posouváme hranice průmyslové konektivity.

Považujeme se za průkopníky digitalizace – jak ve vlastní výrobě, tak při vývoji produktů, řešení a služeb pro své zákazníky. Podporujeme své zákazníky při digitální transformaci a jsme partnerem pro distribuci energie, signálů a dat i vytváření nových obchodních modelů.

Dozorčí rada skupiny Weidmüller

Kdo jsme

Ať už jde o automobilovou výrobu, výrobu elektřiny nebo vodní hospodářství – bez elektroniky a elektrické konektivity se dnes neobejde téměř žádné průmyslové odvětví. V tomto internacionalizovaném, technologicky proměnlivém světě se složitost požadavků v důsledku vzniku nových trhů rychle zvyšuje. Je třeba překonávat nové a rozmanitější výzvy a jejich řešení nespočívají pouze v technologicky vyspělých výrobcích. Klíčová je konektivita, ať už se jedná o napájení, signály a data, požadavky a řešení nebo teorii a praxi. Průmyslová konektivita potřebuje spojení. A přesně to je naším posláním.

Fakta a čísla

Věděli jste, že společnost Weidmüller nabízí služby, znalosti a spolehlivost již od roku 1850? Nebo že máme zastoupení v 80 zemích po celém světě? Pro nás je důležité, abyste poznali nejen naše výrobky a řešení, ale také naše hodnoty, kořeny a kulturu. Protože díky těmto spojením můžeme být vaším partnerem průmyslové konektivity.

Náš management

Naše dozorčí rada znamená kompetenci, zkušenosti a spolehlivost a řízení úspěchu rodinné společnosti z ústředí v Detmoldu.

Společenská odpovědnost firem

Pracujeme udržitelným způsobem, abychom předali společnost a životní prostředí další generaci v dobrém stavu. Integrovaná udržitelnosti orientovaná na hodnoty je v naší společnosti pevně zakořeněná.

Akademie Weidmüller

Propojování znalostí a rozšiřování horizontů - Od roku 2003 spojuje skupina Weidmüller všechny činnosti související se vzděláváním v akademii Weidmüller.

Human Resources

U společnosti Weidmüller jsme si vědomi toho, že výkonnost společnosti je do značné míry závislá na lidech ve společnosti

Pobočky

Motto „Let’s connect“ pro nás znamená překlenování vzdáleností. Sdružování lidí a know-how. Propojování trhů. Fyzicky i intelektuálně. Jako lídr trhu průmyslové konektivity jsme na všech trzích světa jako doma.