Technické údaje

Pro rychlou integraci našich výrobků do vašeho návrhu je k dispozici mnoho digitálních dat výrobků pro inženýrské systémy, jako je EPLAN, Zuken E3.series, WSCAD a mnoho dalších.

Technické údaje

AmpereSoft

O společnosti AmpereSoft

Společnost AmpereSoft GmbH vám nabízí osvědčené, na výrobci nezávislé a procesně orientované softwarové nástroje pro efektivní a spolehlivé projektování a optimalizované procesy pro správu kmenových dat. Využijte řešení, která splňují současné i budoucí požadavky, a poradenské služby založené na odborných znalostech získaných na základě desítek let zkušeností v oboru.

ToolSystem optimalizuje procesy díky rychlé konfiguraci kompletních přepínačů, flexibilnímu výpočtu nabídky, výpočtu teploty podle normy DIN EN 61439-1, podrobné aplikované technologii orientované na praxi rozsáhlých funkcí správy dat materiálu pro ETIM ECLASS Advanced.

Údaje o produktech Weidmüller pro MatClass

Prozkoumejte webové stránky společnosti AmpereSoft a stáhněte si produktová data prostřednictvím odkazů níže.

AUCOTEC

O společnosti AUCOTEC

Společnost AUCOTEC vyvíjí projekční software pro celý životní cyklus strojů, zařízení a mobilních systémů – s více než 35letými zkušenostmi. Řešení společnosti AUCOTEC sahají od vývojových diagramů přes řízení a elektrotechniku ve velkých závodech až po modulární elektroinstalační systémy v automobilovém průmyslu.

Software AUCOTEC se používá po celém světě. Kromě centrály v Isernhagenu u Hannoveru patří do skupiny AUCOTEC dalších šest německých poboček a také dceřiné společnosti v Číně, Indii, Jižní Korei, Nizozemsku, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Švédsku, Norsku a USA. Globální partnerská síť navíc zajišťuje místní podporu po celém světě.

Údaje o produktech Weidmüller pro Engineering Base

S rozhraním pro import údajů o výrobku můžete přenášet data ve formátu „EPLAN Electric P8“ do modulu Engineering Base.

Prohlédněte si webové stránky AUCOTEC prostřednictvím odkazu níže.

CADENAS

O společnosti CADENAS

Společnost CADENAS je jedním z předních výrobců softwaru pro oblasti strategické správy dílů (PARTsolutions) a elektronických katalogů výrobků CAD (eCATALOGsolutions).

Díky řešením na míru je společnost CADENAS spojovacím článkem mezi výrobci součástek s jejich produkty a zákazníky.

Údaje o produktech Weidmüller v Part Community

Prozkoumejte webové stránky CADENAS a stáhněte si data výrobků prostřednictvím odkazů níže. Příklady formátů:

  • STEP
  • DXF
  • DWG

ECLASS

O ECLASS

Pro elektronickou a automatizovanou výměnu dat je nezbytné používat „společný jazyk“, kterému rozumí nejen lidé, ale i stroje.

S ECLASS je pro tento účel k dispozici celosvětově uznávaný a standardní standard. ECLASS umožňuje jednotnou klasifikaci a jednoznačný popis výrobků a služeb v celém hodnotovém řetězci napříč všemi odvětvími - od vývoje přes distribuci až po likvidaci. S více než 45 000 třídami produktů a více než 20 000 charakteristikami se ECLASS prosadil na mezinárodní úrovni. . Používáním standardu ECLASS lze optimalizovat vnitropodnikové procesy a zefektivnit spolupráci s obchodními partnery.

ECLASS vyvíjí společnost ECLASS e.V., která byla založena v roce 2000. Jako nezisková organizace je podporována členy z řad podniků, sdružení a institucí z různých odvětví průmyslu a obchodu. Jejich společným cílem je rozšiřovat standard ECLASS v souladu se současnými a budoucími požadavky trhu a podporovat jeho mezinárodní uplatnění.

Údaje o produktech Weidmüller ve formátu BMEcat

Prohlédněte si webové stránky ECLASS prostřednictvím odkazu níže.

Pro získání údajů o produktech nás prosím kontaktujte.

EPLAN

O společnosti EPLAN

Společnost EPLAN nabízí software a služby pro všechny aspekty inženýrství v oblasti elektrotechniky, automatizace a mechatroniky. Společnost vyvíjí jedno z předních světových softwarových řešení pro konstrukci strojů, zařízení a rozvaděčů. EPLAN je také ideálním partnerem pro zjednodušení náročných inženýrských procesů. Standardizovaná a přizpůsobená rozhraní ERP a PLM/PDM zajišťují konzistentní data v celém hodnotovém řetězci. Práce s EPLAN znamená neomezenou komunikaci napříč všemi inženýrskými obory.

Údaje o výrobku Weidmüller pro EPLAN Electric P8 a EPLAN Pro Panel

Prohlédněte si webové stránky EPLAN a stáhněte si data o produktech prostřednictvím odkazů níže nebo prostřednictvím online katalogu Weidmüller.

etap

O společnosti ETAP (dříve IGE+XAO)

Skupina IGE+XAO je již více než 35 let vydavatelem softwaru, který navrhuje, vyrábí, prodává a podporuje řadu softwaru pro počítačem podporované navrhování (CAD) a řízení životního cyklu výrobku (PLM), který je určen pro celý proces elektrotechniky, od definice a návrhu až po výrobu a údržbu. Dvacet dceřiných společností a zastoupení IGE+XAO ve více než 50 zemích podporuje více než 40 000 zákazníků s více než 90 000 prodanými licencemi po celém světě. V roce 2023 se společnost IGE+XAO připojila k ETAP, světovému lídrovi v oblasti softwarových řešení pro elektrické systémy.

SEE (Software for Electrical Engineering) je intuitivní softwarová sada CAD, která splňuje všechny potřeby v oblasti elektrotechnického navrhování a výroby. SEE je nyní součástí portfolia softwarových řešení pro elektrické systémy od návrhu a projektování až po provoz a údržbu, které ETAP nabízí jako lídr na trhu.

Údaje o produktech společnosti Weidmüller pro software SEE

Prohlédněte si webové stránky IGE+XAO prostřednictvím odkazu níže a po získání přístupu zakoupením softwaru SEE Electrical si stáhněte produktová data na datovém portálu IGE+XAO SEE Web Catalogue.

SDProget

O společnosti SDProget

SDProget je jednou z předních italských společností v oblasti návrhu a vývoje softwaru CAD pro elektrotechnický sektor.

SPAC Automazione je CAD/CAE řešení pro projektování elektrotechniky v oblasti průmyslové automatizace a speciálních strojů. Jedná se o profesionální návrhový systém, vysoce automatizovaný a flexibilní. Uživatelům zaručuje zejména maximální produktivitu při navrhování elektrických systémů pro průmyslovou automatizaci.

Údaje o produktech Weidmüller pro SPAC Automazione

Prozkoumejte webové stránky SDProget prostřednictvím níže uvedeného odkazu a získejte přístup k údajům o produktu po zakoupení SPAC Automazione.

SISTEMA

O SISTEMA

SISTEMA (Safety of Controls on Machines) je určena k vyhodnocování bezpečnosti podle normy DIN EN ISO 13849-1. Softwarový průvodce je poskytován Institutem pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci německé Sociální úrazové pojišťovny (IFA) a nabízí vývojářům nebo testerům bezpečnostních ovládacích prvků strojů možnost simulovat ovládací části s jednotlivými architekturami a automaticky vypočítat hodnoty spolehlivosti.

Údaje o produktech Weidmüller pro SISTEMA

Knihovna SISTEMA integruje do softwarového průvodce všechna aktuální charakteristická data bezpečnostních komponent společnosti Weidmüller.

Prozkoumejte webové stránky IFA a softwarového asistenta SISTEMA prostřednictvím odkazů níže a stáhněte si produktová data.

WSCAD

Údaje o produktech Weidmüller pro WSCAD

WSCAD nabízí rychlá a spolehlivá technická řešení za senzačně výhodnou cenu, která přináší přidanou hodnotu pro návrhy elektrického schématu a řízení, schémata plynulého napájení, rozvržení panelů a skříní, potrubí a přístroje, automatizaci budov a elektrické instalace. Modulární a škálovatelná softwarová sada pomáhá podnikům a malým a středním firmám urychlit proces vývoje produktů, podstatně snižovat náklady na technologii a zároveň zlepšovat kvalitu. Standardizace, opakované používání a automatizace významně zkracují dobu technické přípravy a návrhu a zároveň zajišťují vyšší kvalitu. Řadu produktů doplňují další služby WSCAD Global Business Services, jako je aplikovaná technologie a ověření migrace, integrace pracovního postupu, poradenství, školení nebo digitalizace a import papírové dokumentace a formátů E-CAD třetích stran.

Projektanti elektrického připojení a technici ušetří spoustu času a zlepší kvalitu tím, že do návrhů schémat importují nejnovější a otestovaná data o součástech výrobku. Uživatelé mohou využívat výhod stahování dat našich produktů. Jsou také k dispozici na stránkách wscaduniverse.com, s více než 1,2 miliony dat od více než 125 výrobců, největší knihovny součástí a symbolů pro elektrotechnický CAD pro uživatele WSCAD i EPLAN zdarma.

Údaje o produktech Weidmüller pro WSCAD

Prozkoumejte webové stránky WSCAD a stáhněte si data o výrobcích v různých formátech ECAD prostřednictvím odkazů níže.

Zuken

O společnosti ZUKEN

Společnost Zuken spolupracuje na celém světě s předními firmami na optimalizaci návrhu elektrotechnických a elektronických aplikovaných technologií a souvisejících výrobních procesů na základě poskytování špičkového softwaru a poradenských služeb.

Jedinečná kombinace ověřených zkušeností, technologických znalostí a rychlé reakce společnosti přináší nejlepší řešeních ve své třídě.

Transparentní pracovní postupy společnosti Zuken a důvěra v integritu ve všech aspektech obchodní činnosti jsou základem dlouhotrvající a úspěšné partnerské spolupráce se zákazníky.

Silné postavení společnosti Zuken na trhu posiluje zavedená pozice v tomto odvětví, více než 30 let zkušeností a stabilní finanční základy. Jako stabilní nadnárodní společnost, která je kotována na Tokijské burze cenných papírů (úroveň 1) se Zuken může i nadále zaměřovat na to, aby fungovala jako dlouhodobý partner v oblasti inovací a růstu.

Jistotu investice do spolupráce se společností Zuken posilují její zaměstnanci – jako základ úspěchu společnosti Zuken. Díky široké škále průmyslových odvětví a specializacím v mnoha různých oborech a vyspělých technologiích dokážou zaměstnanci společnosti Zuken porozumět a pochopit jedinečné požadavky každé společnosti.

Údaje o produktech Weidmüller pro E3.series

Prozkoumejte webové stránky společnosti Zuken a stáhněte si data o výrobku prostřednictvím odkazů níže.

Stažením dat uživatel souhlasí s podmínkami používání společnosti Weidmüller

Společnost Weidmüller usiluje o neustálý vývoj a zlepšování svých produktů. Proto si vyhrazujeme právo dodávat produkty, které se mohou lišit – ve smyslu inovací – od produktů uvedených v údajích o výrobku. Od uživatelů očekáváme, aby vždy požadovali potvrzení příslušných specifikací. Za žádných okolností nemůže společnost Weidmüller odpovídat za nesprávné užívání údajů o výrobku. Za výběr zařízení a odhad hodnot pro výpočet odpovídá výhradně uživatel.