Technické údaje

Pro rychlou integraci našich výrobků do vašeho návrhu je k dispozici mnoho digitálních dat výrobků pro inženýrské systémy, jako je EPLAN, Zuken E3.series, WSCAD a mnoho dalších.

Technické údaje

AmpereSoft

null

O společnosti AmpereSoft

AmpereSoft GmbH, je mladá společnost, ale s desetiletími zkušeností a speciálními znalostmi v oblasti strojírenských nástrojů a procesů kmenových dat. Společnost AmpereSoft vám nabízí nezávislé a osvědčené softwarové nástroje orientované na proces a poskytuje poradenství s ohledem na veškeré aspekty optimalizace procesů pro správu kmenových dat.

ToolSystem optimalizuje procesy během celého životního cyklu díky rychlé konfiguraci kompletních přepínačů, flexibilnímu výpočtu nabídky, výpočtu teploty podle normy DIN EN 61439-1, podrobné aplikované technologii orientované na praxi a rozsáhlých funkcí správy dat materiálu pro ETIM, eCl@ss Advanced.

Údaje o produktech Weidmüller pro MatClass

Prozkoumejte webové stránky společnosti AmpereSoft a stáhněte si produktová data prostřednictvím odkazů níže.

AUCOTEC

null

O společnosti AUCOTEC

Společnost AUCOTEC vyvíjí projekční software pro celý životní cyklus strojů, zařízení a mobilních systémů – s více než 35letými zkušenostmi. Řešení společnosti AUCOTEC sahají od vývojových diagramů přes řízení a elektrotechniku ve velkých závodech až po modulární elektroinstalační systémy v automobilovém průmyslu.

Software AUCOTEC se používá po celém světě. Kromě centrály v Isernhagenu u Hannoveru patří do skupiny AUCOTEC dalších šest německých poboček a také dceřiné společnosti v Číně, Indii, Jižní Korei, Nizozemsku, Francii, Itálii, Rakousku, Polsku, Švédsku, Norsku a USA. Globální partnerská síť navíc zajišťuje místní podporu po celém světě.

Údaje o produktech Weidmüller pro Engineering Base

S rozhraním pro import údajů o výrobku můžete přenášet data ve formátu „EPLAN Electric P8“ do modulu Engineering Base.

Prohlédněte si webové stránky AUCOTEC prostřednictvím odkazu níže.

CADENAS

null

O společnosti CADENAS

Společnost CADENAS je jedním z předních výrobců softwaru pro oblasti strategické správy dílů (PARTsolutions) a elektronických katalogů výrobků CAD (eCATALOGsolutions).

Díky řešením na míru je společnost CADENAS spojovacím článkem mezi výrobci součástek s jejich produkty a zákazníky.

Údaje o produktech Weidmüller v Part Community

Prozkoumejte webové stránky CADENAS a stáhněte si data výrobků prostřednictvím odkazů níže. Příklady formátů:

  • STEP
  • DXF
  • DWG

ECLASS

null

O ECLASS

Pro elektronickou a automatizovanou výměnu dat je nezbytné používat „společný jazyk“, kterému rozumí nejen lidé, ale i stroje.

S ECLASS je pro tento účel k dispozici celosvětově uznávaný a standardní standard. ECLASS umožňuje jednotnou klasifikaci a jednoznačný popis výrobků a služeb v celém hodnotovém řetězci napříč všemi odvětvími - od vývoje přes distribuci až po likvidaci. S více než 45 000 třídami produktů a více než 20 000 charakteristikami se ECLASS prosadil na mezinárodní úrovni. Používáním standardu ECLASS lze optimalizovat vnitropodnikové procesy a zefektivnit spolupráci s obchodními partnery.

ECLASS vyvíjí společnost ECLASS e.V., která byla založena v roce 2000. Jako nezisková organizace je podporována členy z řad podniků, sdružení a institucí z různých odvětví průmyslu a obchodu. Jejich společným cílem je rozšiřovat standard ECLASS v souladu se současnými a budoucími požadavky trhu a podporovat jeho mezinárodní uplatnění.

Údaje o produktech Weidmüller ve formátu BMEcat

Prohlédněte si webové stránky ECLASS prostřednictvím odkazu níže.

Pro získání údajů o produktech nás prosím kontaktujte.

EPLAN

null

O společnosti EPLAN

Společnost EPLAN nabízí software a služby pro všechny aspekty inženýrství v oblasti elektrotechniky, automatizace a mechatroniky. Společnost vyvíjí jedno z předních světových softwarových řešení pro konstrukci strojů, zařízení a rozvaděčů. EPLAN je také ideálním partnerem pro zjednodušení náročných inženýrských procesů. Standardizovaná a přizpůsobená rozhraní ERP a PLM/PDM zajišťují konzistentní data v celém hodnotovém řetězci. Práce s EPLAN znamená neomezenou komunikaci napříč všemi inženýrskými obory.

Údaje o výrobku Weidmüller pro EPLAN Electric P8 a EPLAN Pro Panel

Prohlédněte si webové stránky EPLAN a stáhněte si data o produktech prostřednictvím odkazů níže nebo prostřednictvím online katalogu Weidmüller.

IGE+XAO

null

O IGE+XAO

Skupina IGE+XAO je již více než 35 let vydavatelem softwaru, který navrhuje, vyrábí, prodává a podporuje řadu softwaru pro počítačem podporované navrhování (CAD) a řízení životního cyklu výrobku (PLM), který je určen pro celý proces elektrotechniky, od definice a návrhu až po výrobu a údržbu. Dvacet dceřiných společností a zastoupení IGE+XAO ve více než 50 zemích podporuje více než 40 000 zákazníků s více než 90 000 prodanými licencemi po celém světě.

SEE (Software for Electrical Engineering) je intuitivní softwarová sada CAD, která splňuje všechny potřeby v oblasti elektrotechnického navrhování a výroby.

Údaje o produktech společnosti Weidmüller pro software SEE

Prohlédněte si webové stránky IGE+XAO prostřednictvím odkazu níže a po získání přístupu zakoupením softwaru SEE Electrical si stáhněte produktová data na datovém portálu IGE+XAO SEE Web Catalogue.

SDProget

null

O společnosti SDProget

SDProget je jednou z předních italských společností v oblasti návrhu a vývoje softwaru CAD pro elektrotechnický sektor.

SPAC Automazione je CAD/CAE řešení pro projektování elektrotechniky v oblasti průmyslové automatizace a speciálních strojů. Jedná se o profesionální návrhový systém, vysoce automatizovaný a flexibilní. Uživatelům zaručuje zejména maximální produktivitu při navrhování elektrických systémů pro průmyslovou automatizaci.

Údaje o produktech Weidmüller pro SPAC Automazione

Prozkoumejte webové stránky SDProget prostřednictvím níže uvedeného odkazu a získejte přístup k údajům o produktu po zakoupení SPAC Automazione.

SISTEMA

null

O SISTEMA

SISTEMA (Safety of Controls on Machines) je určena k vyhodnocování bezpečnosti podle normy DIN EN ISO 13849-1. Softwarový průvodce je poskytován Institutem pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci německé Sociální úrazové pojišťovny (IFA) a nabízí vývojářům nebo testerům bezpečnostních ovládacích prvků strojů možnost simulovat ovládací části s jednotlivými architekturami a automaticky vypočítat hodnoty spolehlivosti.

Údaje o produktech Weidmüller pro SISTEMA

Knihovna SISTEMA integruje do softwarového průvodce všechna aktuální charakteristická data bezpečnostních komponent společnosti Weidmüller.

Prozkoumejte webové stránky IFA a softwarového asistenta SISTEMA prostřednictvím odkazů níže a stáhněte si produktová data.

WSCAD

null

Údaje o produktech Weidmüller pro WSCAD

WSCAD nabízí rychlá a spolehlivá technická řešení za senzačně výhodnou cenu, která přináší přidanou hodnotu pro návrhy elektrického schématu a řízení, schémata plynulého napájení, rozvržení panelů a skříní, potrubí a přístroje, automatizaci budov a elektrické instalace. Modulární a škálovatelná softwarová sada pomáhá podnikům a malým a středním firmám urychlit proces vývoje produktů, podstatně snižovat náklady na technologii a zároveň zlepšovat kvalitu. Standardizace, opakované používání a automatizace významně zkracují dobu technické přípravy a návrhu a zároveň zajišťují vyšší kvalitu. Řadu produktů doplňují další služby WSCAD Global Business Services, jako je aplikovaná technologie a ověření migrace, integrace pracovního postupu, poradenství, školení nebo digitalizace a import papírové dokumentace a formátů E-CAD třetích stran.

Projektanti elektrického připojení a technici ušetří spoustu času a zlepší kvalitu tím, že do návrhů schémat importují nejnovější a otestovaná data o součástech výrobku. Uživatelé mohou využívat výhod stahování dat našich produktů. Jsou také k dispozici na stránkách wscaduniverse.com, s více než 1,2 miliony dat od více než 125 výrobců, největší knihovny součástí a symbolů pro elektrotechnický CAD pro uživatele WSCAD i EPLAN zdarma.

Údaje o produktech Weidmüller pro WSCAD

Prozkoumejte webové stránky WSCAD a stáhněte si data o výrobcích v různých formátech ECAD prostřednictvím odkazů níže.

Zuken

null

O společnosti ZUKEN

Společnost Zuken spolupracuje na celém světě s předními firmami na optimalizaci návrhu elektrotechnických a elektronických aplikovaných technologií a souvisejících výrobních procesů na základě poskytování špičkového softwaru a poradenských služeb.

Jedinečná kombinace ověřených zkušeností, technologických znalostí a rychlé reakce společnosti přináší nejlepší řešeních ve své třídě.

Transparentní pracovní postupy společnosti Zuken a důvěra v integritu ve všech aspektech obchodní činnosti jsou základem dlouhotrvající a úspěšné partnerské spolupráce se zákazníky.

Silné postavení společnosti Zuken na trhu posiluje zavedená pozice v tomto odvětví, více než 30 let zkušeností a stabilní finanční základy. Jako stabilní nadnárodní společnost, která je kotována na Tokijské burze cenných papírů (úroveň 1) se Zuken může i nadále zaměřovat na to, aby fungovala jako dlouhodobý partner v oblasti inovací a růstu.

Jistotu investice do spolupráce se společností Zuken posilují její zaměstnanci – jako základ úspěchu společnosti Zuken. Díky široké škále průmyslových odvětví a specializacím v mnoha různých oborech a vyspělých technologiích dokážou zaměstnanci společnosti Zuken porozumět a pochopit jedinečné požadavky každé společnosti.

Údaje o produktech Weidmüller pro E3.series

Prozkoumejte webové stránky společnosti Zuken a stáhněte si data o výrobku prostřednictvím odkazů níže.

Stažením dat uživatel souhlasí s podmínkami používání společnosti Weidmüller

Stažením dat uživatel souhlasí s podmínkami používání společnosti Weidmüller

Společnost Weidmüller usiluje o neustálý vývoj a zlepšování svých produktů. Proto si vyhrazujeme právo dodávat produkty, které se mohou lišit – ve smyslu inovací – od produktů uvedených v údajích o výrobku. Od uživatelů očekáváme, aby vždy požadovali potvrzení příslušných specifikací. Za žádných okolností nemůže společnost Weidmüller odpovídat za nesprávné užívání údajů o výrobku. Za výběr zařízení a odhad hodnot pro výpočet odpovídá výhradně uživatel.