Poradenství a technologie

Automatizační technika a poradenství v oblasti konektivity jsou jen některé z našich služeb. S nástrojem Weidmüller možností objednávky konfigurace podporujeme celý proces.

Poradenství a technologie

Odborné znalosti v oblasti automatizace a konektivity – s propojením po celém světě: naši zkušení technici ve vašem okolí vám pomohou ve spolupráci s vámi vyřešit problémy, s nimiž se setkáte každý den. Nabízíme vám výhody kompletního poradenství a technické podpory našich odborných konzultantů.

easyConnect - vaše platforma pro průmyslové služby

Navrhujete, instalujete a provozujete – easyConnect přidává hodnotu vašim procesům a výrobkům. Integrovanou, modulární a škálovatelnou nabídku naší cloudové plattformy lze snadno přizpůsobit vašemu individuálnímu případu použití.

Poradenství a technologie

Výzvou pro vás je snížení nákladů a zvýšení efektivity. Podmínkou je inteligentní individuální řešení. Ať už se jedná o upravené výrobky, předmontované nosné lišty nebo kompletní menší skříně – naše aplikační centra poskytují vysoce kvalifikované služby v oblasti techniky a výroby.

Poradenství pro konektivitu

Naším cílem je optimalizovat vaši konkurenceschopnost. Kromě nabídky produktů vás podpoříme také řadou služeb ve všech fázích strojní výroby. Výsledkem této spolupráce je zkrácení doby cyklu až o 30 %, až o 20 % větší úpora místa v řídicí skříni a výrazná minimalizace závad.

Se společností Weidmüller se můžete spolehnout na partnera, který je v průmyslovém prostředí jako doma. Náš zkušený konzultační tým pro konektivitu nabízí praxi, nikoli jen abstraktní teorie.

Zjednodušte si proces plánování s naším inženýrským softwarem Weidmüller Configurator

Řídicí skříň je ovládací cetrum pro neustále se vyvíjející stroje a výrobní jednotky. Díky včasnému začlenění do procesu plánování zjednodušují technická řešení Weidmüller vývoj produktů.

Akreditovaná laboratoř

Kvalitu, výkon a bezpečnost vašich produktů zaručuje naše akreditovaná laboratoř