Komplexní poradenství pro maximální efektivitu

Získejte významnou přidanou hodnotu pro své elektrické konstrukce a konstrukce řídicích skříní s pomocí našeho týmu Connectivity Consulting

Komplexní poradenství pro maximální efektivitu

Zvyšte svou konkurenceschopnost - podporováni našimi odborníky

Naším cílem je optimalizovat vaši konkurenceschopnost. Proto vás náš tým expertů podporuje v podstatném zvýšení efektivity návrhu elektrických zařízení a konstrukce řídicích skříní. S osvědčenými produkty a službami z portfolia Weidmüller - a se zkušenostmi získanými z více než 200 projektů po celém světě.

Naše dokonale koordinované konzultační služby zahrnují všechny oblasti elektrického designu a konstrukce řídicích skříní. Podíváme se na vaši společnost zvenčí, zvážíme vaše znalosti o aplikaci a zjistíme váš individuální optimalizační potenciál. S podporou našeho týmu prokazatelně dosáhnete až o 30% kratšího cyklu, až o 20% více místa v řídicí skříni a výrazného snížení chyb.

Zvyšte potenciál svého podnikání

Zkrácení cyklů až o 30 %

Zkrácení cyklů až o 30 %

Největším potenciálem úspor je dnes pracovní proces hodnotového řetězce. Pomocí metod LEAN vám poskytneme praktické rady pro vaše pracoviště. Dosáhnete vyššího výstupu výroby se stejným nebo dokonce nižším vstupem kapacity.

Až o 20 % více místa v řídicí skříni

Až o 20 % více místa v řídicí skříni

Konzistentní zefektivnění a decentralizace funkcí má za následek větší prostor v řídicí skříni. Naše široká škála řídicích skříní a polních komponent nabízí pro tento účel širokou řadu možností, které poskytneme jako konkrétní návrh konstrukce vaší aplikace.

Významné snížení chyb

Významné snížení chyb

Ruční a složité procesy mají ve své podstatě vysokou míru chyb. Ve vašem hodnotovém řetězci představíme možnosti pro větší automatizaci a standardizaci. Základem je transparentní tvorba hodnot a přesný výpočet amortizace.

Vyzvěte nás!

Vyzvěte nás!

Vyzvěte nás!

Se společností Weidmüller se můžete spolehnout na partnera, který je v průmyslovém prostředí jako doma. Náš zkušený konzultační tým pro konektivitu vás podpoří profesionálními znalostmi a praktickými impulzy.

Naši zkušení inženýři z různých oborů vás podpoří nápady z naší široké škály produktů, služeb a řešení. Společně s vašimi experty najdeme nejlepší řešení.

Frank Polley, vedoucí týmu Connectivity Consulting

Podpoříme vás ve všech výrobních procesech

Všude, kde potřebujete naši podporu, jsme na vaší straně!

Všude, kde potřebujete naši podporu, jsme na vaší straně!

Všude, kde potřebujete naši podporu, jsme na vaší straně!

Weidmüller je doma v mnoha zemích světa. Členové našeho zkušeného konzultačního týmu pro konektivitu jsou tedy blízko vás. Kontaktujte místního prodejního technika a domluvte si schůzku.

Zvýšení efektivity pomocí služby Connectivity Consulting

Zvýšení efektivity pomocí služby Connectivity Consulting

Zvýšení efektivity pomocí služby Connectivity Consulting

Dokonalý doplněk k našim řešením pro pracoviště
Pomocí metod LEAN zanalyzujeme celý hodnotový řetězec ve vaší výrobě a identifikujeme potenciál pro zvýšení efektivity. Zaměřujeme se zejména na oblasti inženýrství, montáže, značkování, propojení a testování. Na základě této analýzy vyvineme nápady a řešení a podiskutujeme o nich společně s vámi. Z řady produktů, služeb a řešení Weidmüller individuálně určíme nejlepší zařízení pro vaši dílnu.

Služba Rychlé doručení – vaše nápady si zaslouží rychlou realizaci

Současný trh nám připravuje náročné výzvy v oblasti strojírenství, provozní techniky a také výroby řídicích skříní. Na jedné straně je montáž produktů stále více individuální, složitější a kompletnější. Na druhé straně je pravidlem velký tlak na cenu, rychlé objednávky, těsné termíny a změny návrhu na poslední chvíli. Kromě toho se spousta produktů vyrábí v minimálním množství. Abyste mohli vyhovět rostoucím požadavkům trhu, potřebujete vysoce efektivní postupy plánování a výroby. S naší službou rychlého doručení vám nabízíme obojí. Jednotná koncepce zjednodušuje plánování, urychluje výrobní procesy a zaručuje doručení individuálně sestavených lišt svorek nebo krytů k okamžité instalaci v nejkratším možném čase.

  • Zvyšujte kvalitu
  • Snižujte náklady
  • Zvyšte svoji flexibilitu
  • Zkracujte dobu plánování
  • Zjednodušte si procesy
  • Dodržujte závazky spojené s doručením

Dokonalá komplementace pro vás

Ke stažení

Konzultace a podpora

Máte nějaké dotazy k naší službě Connectivity Consulting nebo chcete individuální nabídku? Stačí pouze vyplnit níže uvedený kontaktní formulář. Naši zaměstnanci vás kontaktují co nejdříve.

* Povinná pole