Produkt a servis – dokonalý soulad

Produkt a servis – dokonalý soulad

Procesy při konstrukci rozvaděčů musí být rychlé, flexibilní a produktivní. Je to jediný způsob, jak můžete snížit náklady a zvýšit efektivitu. V závislosti na dané aplikaci budete mít různé požadavky, pokud jde o poskytovanou techniku, rychlost a flexibilitu. Od vyspecifikovaných lišt připravených k dodání ze skladových zásob, přes jednoduché konfigurace s krátkými dodacími lhůtami, až po komplexní řešení s vysokými nároky na techniku – na vaše potřeby dokážeme reagovat pružně.

Pomocí našeho nástroje Weidmüller Configurator si můžete snadno nakonfigurovat vlastní lišty včetně příslušenství a dalších produktů značky Weidmüller.

Přehled vašich výhod

Zjednodušte si procesy

Zjednodušte si procesy

V případě složitých úkonů při konstrukci řídicích skříní, ve strojírenství a provozní technice se můžete většinou obracet pouze na několik odborných pracovníků. Předem sestavené nosné lišty zjednodušují plánování, snižují náklady na produkci a urychlují dokumentaci. Díky tomu můžete kvalifikované pracovníky přiřazovat cílenějším a účinnějším způsobem.

Najděte své nejlepší řešení

Najděte své nejlepší řešení

Od vyspecifikovaných lišt připravených k dodání ze skladových zásob, přes jednoduché konfigurace s krátkými dodacími lhůtami, až po komplexní řešení s vysokými nároky na techniku.

Snižujte náklady

Snižujte náklady

Vaše zařízení jsou stále specifičtější a složitější. Proto musíte mít na skladě spoustu potřebných komponent. Díky sestaveným nosným lištám získáte kompletně sestavené produkty – a můžete výrazně snížit náklady na nákup a skladování.

null

Nástroj Weidmüller Configurator vás provede postupem výběru a konfigurace sestavených lišt a rozsáhlé řady průmyslových krabic, včetně příslušenství a dalších produktů značky Weidmüller. Konfigurace je jednoduchá, bezpečná a pohodlná díky uživatelsky přívětivému ovládání, zřetelnému vzhledu a propojení s technickými pracovními postupy, od plánování s CAE až po dokumentaci.

Udržitelná montáž nosných lišt

Udržitelná montáž nosných lišt

Ať už se jedná o používání materiálů, inženýrských a výrobních procesů, cyklus materiálu nebo dopravu - celý řetězec hodnot v naší sestavě nosných lišt je navržen tak, aby byl obzvláště šetrný k životnímu prostředí a udržitelný. Za to byla společnost Weidmüller dokonce nominována na ocenění SIEMENS Sustainability Award 2021.

Určení uhlíkové stopy

Určení uhlíkové stopy

Určení uhlíkové stopy

Vytváříme transparentnost emisí CO2. Naše procesy se neustále zlepšují, aby se výrazně snížily emise skleníkových plynů.

Zachování zdrojů

Zachování zdrojů

Zachování zdrojů

​Ve výrobě kovových a plastových dílů nakládáme se surovinami svědomitě. Odpad z produkce je znovu použit nebo recyklován. Již ve fázi vývoje věnujeme pozornost výrobním procesům a produktům účinně využívajícím zdroje.

Montážní služba

Montážní služba

Montážní služba

Naše montážní služba je navržena pro výrobu bez odpadu. Nejenže jsme vytvořili procesy digitální nabídky a objednávky, ale také jsme převedli výrobu na procesy bez papíru.

Návody bez papíru

Návody bez papíru

Návody bez papíru

Pracujeme na převedení provozních příruček na digitální dokumenty, které ušetří obrovské množství papíru.​

Kyvadlové balení

Kyvadlové balení

Kyvadlové balení

Díky opakovaně použitelným zásobníkům a kyvadlovému balení jsme vytvořili procesy, které umožňují přepravu s malým balením bez krabic. Tento typ dopravy bude zpřístupněn každému zákazníkovi.

Vzdělávání

Vzdělávání

Vzdělávání

My jako Weidmüller spolupracujeme s nadací Peter Gläsel a její školou. Letos budeme otevírat nové školicí centrum. Obě instituce vyučují citlivý přístup k šetření našich zdrojů.

Individuálně sestavené nosné lišty

Řada služeb

Our service range

službou Fast Delivery Service

Získejte nabídky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to během několika minut, včetně kompletní dokumentace s naší Službou Fast Delivery. Weidmüller Configurator (WMC) pro plánování a konfiguraci je klíčovým nástrojem pro konzistentní procesy.

Technická objednávka

Nabízíme vysoce kvalifikované technické služby pro standardní nebo upravené produkty.

Zákaznická řešení

Naše rozsáhlé zákaznické konzultace, výkonná správa projektu a flexibilní produkce umožňují individuální, přizpůsobená řešení.

Konfigurace vlastních sestavených nosných lišt

Automatizované sestavení lišt Weidmüller

Automatizované sestavení lišt Weidmüller

Automatizované sestavení lišt Weidmüller

Seznamte se s bezpapírovou montáží a výrobou individuálně koncipovaných nosných lišt od společnosti Weidmüller.

Dokonalý systém

Využívejte výhod služeb a zkušeností společnosti Weidmüller na trhu

Jednoduché plánování díky softwarové podpoře

Jednoduché plánování díky softwarové podpoře

Pomocí nástroje Weidmüller Configurator můžete snadno a rychle konfigurovat a požadovat naše komponenty. Nástroj podporuje moderní projekční postupy, od plánování se systémy E-CAD až po dokumentaci.

Služba rychlého doručení do 4 dnů

Služba rychlého doručení do 4 dnů

S naší službou Fast Delivery Service předkládáme nabídky během několika minut a zajišťujeme flexibilní produkci na objednávku a spolehlivé dodací lhůty pro jednotlivé sestavy.

Zkušenosti z průmyslových odvětví

Zkušenosti z průmyslových odvětví

Hovoříme jazykem svých zákazníků. S odbornými znalostmi a nadšením pro nejrůznější průmyslová odvětví.

Přejít na přehled průmyslových odvětví

Ke stažení