Digitální technologie budoucnosti – intuitivní, nekomplikovaná, rychlá

Vytvořte si vlastní konfiguraci z 11000 digitálních produktů společnosti Weidmüller

Jako softwarové řešení nabízí Weidmüller Configurator nejen podporu pro jednotlivé fáze, ale také pro stavbu rozvaděčů jako kompletního a sladěného procesu, od plánování až po provoz.

  • Minimalizace závad
  • Uživatelská vstřícnost
  • Jednoduchá dokumentace
  • Větší flexibilita při plánování projektů

Dobré důvody pro Weidmüller Configurator

null
Od nápadu k hotovému řešení

Ověřené návrhy konfigurace v reálném 3D

Integrovaná kontrola věrohodnosti a kolize s úplnou digitální dokumentací zajišťuje, že se na vaši konfiguraci můžete spoléhat 100 %.

Bezproblémová integrace E-CAD

Integrovaná rozhraní umožňují jednoduchou výměnu dat produktů mezi WMC a všemi běžnými technickými nástroji jako Zuken E³ nebo EPLAN Electric P8.

Rozhraní pro automatizovanou výrobu

Pro další montáž, označování pomocí M-Print® PRO a kabeláž poskytuje WMC všechny digitální informace potřebné pro kompletní automatizaci procesu. Umožní nám to poskytovat službu rychlého doručování

Data založená na průmyslovém standardu ECLASS

Použijte digitální informace o produktu založené na pokročilém standardu ECLASS: vysoká kvalita a připravenost pro budoucnost.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

Máte-li dotazy, které nelze zodpovědět prostřednictvím dokumentace nebo příručky, můžete kontaktovat náš tým podpory e-mailem. Uveďte verzi WMC a co nejpodrobnější popis problému.

Svět virtuálních veletrhů

Svět virtuálních veletrhů

Svět virtuálních veletrhů

Seznamte se s našimi nejvýznamnějšími produkty v našem světě virtuálních veletrhů. Ponořte se do digitálního světa veletrhů Weidmüller a získejte další informace o tématech Smart Factory, řešení pro prodejní prostory, koncová spojení a rozhraní, nabíjecí infrastruktura pro elektromobilitu a vzrušující produktové inovace.

Volně ke stažení

Volně ke stažení

Volně ke stažení

Objevte nyní Weidmüller Configurator (WMC) a využívejte jeho výhod.