Krabice SPD AC – přepěťová ochrana pro e-mobilitu a fotovoltaiku

Chraňte svůj stringový střídač nebo wallbox před přepětím na straně střídavého proudu dané instalace. Zejména u kabelů s délkou nad 10 metrů je podle norem vyžadováno kompaktní a flexibilní řešení.

Společnost Weidmüller nabízí rychlé a snadno instalovatelné řešení ochrany systémových komponent. Kromě ochrany před přepětím na straně střídavého proudu jsou datová vedení chráněna také před škodlivým napětím

Krabice SPD AC

Krabice SPD AC

Krabice SPD AC s integrovanou technologií připojení PUSH IN zajišťuje rychlé připojení kabelů k přepěťové ochraně a poskytuje vysokou flexibilitu pro použití ve fotovoltaických systémech a nabíjecích stanicích. Spolehlivě chrání také datová vedení před přepětím.

  • Rychlá instalace díky technologii Push-In
  • Použití pro nabíjecí stanice i fotovoltaické systémy
  • Ochrana datových vedení před přepětím

Přepěťová ochrana AC připravená k instalaci

Krabice SPD AC je řešení připravené k instalaci, které spolehlivě chrání nabíjecí stanice od 11 do 22 kW i fotovoltaické systémy před přepětím. Řešení je vybaveno přepěťovou ochranou proti střídavému proudu typu II a dodatečnou přepěťovou ochranou pro datové kabely (připojení RJ45). Kompaktní provedení se stupněm krytí IP65 a teplotním rozsahem -25 až 50 °C je velmi vhodné pro venkovní použití.

Dokonalé doplňky

Ke stažení

Kontakt