Klippon® Automated RailAssembler

Efektivní úspory času a efektivnější pracovní postupy prostřednictvím automatizované montáže lišty

Klippon® Automated RailAssembler

Rychlé a spolehlivé sestavení lišty

Klippon® Automated RailAssembler umožňuje v kombinaci se softwarem Weidmüller Configurator (WMC) plně automatické sestavování nosných lišt. Použitím automatizovaného systému odpadá nutnost vybírání, přidělování a umísťování jednotlivých svorek. V důsledku toho lze během montážního procesu dosáhnout úspor až 60% času - a ještě více, vezmeme-li v úvahu bezobslužný provoz až 7 hodin.

Vaše výhody s Klippon® Automated RailAssembler

Zvýšení efektivity až o 60 %

Zvýšení efektivity až o 60 %

Klippon® Automated RailAssembler nabízí značný potenciál optimalizace. Díky 100% spolehlivosti plánování můžete dosáhnout až o 60 % rychlejšího značení.

Snadná manipulace

Snadná manipulace

Jeho inovativní přístup k designu umožňuje snadnou manipulaci s univerzálními zásobníky a zajišťuje tak výrazné zvýšení produktivity.

Kvalita prostřednictvím konzistence dat

Kvalita prostřednictvím konzistence dat

Minimalizace nesprávného sestavení díky konzistentním datům z programů eCAD při používání nástroje Weidmüller Configurator (WMC).

Získejte konkurenční výhodu díky inovativní technologii

S Klippon® Automated RailAssembler je vyzvednutí, přiřazování a umísťování, přichycení a prohlížení jednotlivých svorkovnic minulostí. S přihlédnutím k různým okolnostem a výchozí situaci umožňuje Klippon® Automated RailAssembler ušetřit až 60 % času.

S Klippon® Automated RailAssemblerem nyní nabízíme našim zákazníkům inovativní řešení pro automatizované sestavování svorkovnic v souladu s naším přístupem Workplace Solutions

Luca Isenbeg, produktový manažer automatizované výroby skříní

Prozkoumejte náš Klippon® Automated RailAssembler

Další úroveň v automatické montáži lišt

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Klippon® Automated RailAssembler jako součást řešení pro pracoviště

Pomáháme konstruktérům rozvaděčů po celém světě a rozumíme problémům, kterým čelí. Proto nabízíme dobře sofistikované produkty a řešení vynikající kvality pro každou fázi konstrukce rozvaděčů. Takto vytváříme přidanou hodnotu pro vás a vaše zákazníky. Využijte naše know-how.

Klippon® Automated RailLaser

Rychlé a vysoce přesné značení

Spolu se softwarem Weidmüller Configurator (WMC) umožňuje Klippon® Automated RailLaser plně automatické značení předem sestavených svorkovnic. Používání svorek s vloženým značením eliminuje nutnost oddělit, přiřadit a nainstalovat jednotlivé štítky značení. Díky tomu lze při značení ušetřit až 90 % času. Laserové značení svorkovnic zároveň splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu značení.

Klippon® Automated RailLaser
Získejte konkurenční výhodu díky inovativní technologii
  • Maximální výkon
  • Robustní značení
  • Maximální flexibilita
  • Vhodné příslušenství
  • Univerzální možnosti značení
  • Spolehlivá kvalita

Dokonalé doplňky

A řada Klippon® Connect

Kromě procesu tisku štítků je instalace samotných štítků na svorkovnice také časově náročná. Proto jsme za vás tento krok již udělali. Používejte standardní štítky značení Weidmüller, které jsou předem nainstalovány na svorkovnicích A řady Klippon® Connect. Využívejte výhod kompletního potenciálu optimalizace Klippon® Automated RailLaser.Naše řada Klippon® Connect A byla navržena tak, aby byla připravena pro průmyslové roboty. Speciální vlastnosti, jako jsou například vnější obrysy optimalizované pro uchopení, zajišťují bezpečnou manipulaci s robotem.

  • Připraven na průmyslové roboty
  • Rychlé sestavení bez nástrojů
  • Široká škála variant
  • Vysoká odolnost

Ke stažení