Uložení energie

Řešení a výrobky pro systémy skladování energie (ESS)

Uložení energie

Přidaná hodnota pro skladování obnovitelné energie

Skladování obnovitelné energie významně přispívá k optimálnímu využívání zdrojů energie orientovaných na budoucnost. S našimi řešeními pro průmyslovou konektivitu a digitalizaci nabízíme v tomto segmentu přidanou hodnotu. Ať už se jedná o správu baterií, záložní napájení, konektivitu nebo komunikaci přes Ethernet.

Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali vaše individuální požadavky.

Intersolar Europe - Získejte svou letenku!

Chcete instalovat fotovoltaické systémy nebo nabíjecí kartony rychle, bezpečně a bez námahy? Je to možné díky našim výrobkům! Seznamte se s našimi řešeními pro inteligentní instalaci na Intersolar 2024.

Rádi vám poskytneme bezplatnou letenku na veletrh. Zaregistrujte se nyní!

Nejdůležitější informace pro bateriové úložiště energie

Produktová pole pro ESS

Společnost Weidmüller nabízí různé výrobky a řešení vhodné pro řešení skladování energie (ESS). Objevte naši nabídku řešení pro spojovací techniku, elektroniku a automatizaci pro váš systém bateriových úložišť.

Pojďme si pohovořit o vašich požadavcích

Hledáte řešení průmyslové konektivity a digitalizace pro svou aplikaci skladování energie? Pak nás kontaktujte a probereme vaše požadavky!

Sdružení

Bundesverband Energiespeicher Systeme e.V. (BVES)

Společnost Weidmüller je členem svazu BVES, který zastupuje zájmy společností se společným cílem vyvíjet a uvádět na trh systémy skladování energie v oblasti vodíku, elektřiny, tepla a mobility a podporuje vývoj a využívání systémů skladování energie na národní i mezinárodní úrovni.

Všechna řešení pro obnovitelné zdroje energie

Společnost Weidmüller podporuje přechod k energetice v mnoha oblastech inteligentních energetických sítí a propojování sektorů. Počínaje výrobou energie a pokračujíc skladováním a zásobováním jsou vyvíjeny produkty specifické pro dané aplikace v oblastech spojovací techniky, elektroniky, automatizace a monitorování stavu.

Váš kontakt

Máte další dotazy k našim výrobkům pro systémy skladování energie? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat! Rádi si s vámi promluvíme přímo, abychom zodpověděli vaše dotazy a našli řešení vašich problémů. Ať už pracujete s jakoukoli koncepcí, společnost Weidmüller má odpovědi na vaše otázky!

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

K odeslání žádosti o kontakt použijte kontaktní formulář. Budeme vás kontaktovat k projednání vaší aplikace.

* Povinná pole