easyConnect je vaše vstupenka do světa digitálních služeb a průmyslového internetu věcí.

null

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Navrhujete, instalujete a provozujete – easyConnect přidává hodnotu vašim procesům a výrobkům. Nabídku naší cloudové platformy lze snadno přizpůsobit vašemu individuálnímu případu použití.

Německá cena za inovace pro platformu průmyslových služeb easyConnect

Naše platforma průmyslových služeb easyConnect s integrovanou, modulární a škálovatelnou nabídkou byla oceněna Německou cenou za inovace 2023 Special. S easyConnect můžete naplno rozvinout inovační potenciál pro vás i vaše zákazníky - kdykoli a kdekoli, s intuitivním uživatelským rozhraním a individuální podporou.

Snadná cesta k digitálním službám v celém životním cyklu výrobku

Vyberte si individuální řešení z naší rostoucí nabídky digitálních služeb – konfigurujte hardware, spravujte zavádění softwaru, přistupujte ke strojům na dálku, monitorujte data a mnoho dalšího.


Všechny začátky jsou obtížné, ale ne s easyConnect.

Chcete-li začít používat easyConnect a učinit první kroky...

1. Zaregistrujte se do easyConnect

2. Vyberte si preferované licence

3. Užijte si svou platformu průmyslových služeb!


Pro snadný start jsou k dispozici bezplatné a zkušební licence!

Chcete-li používat programme easyConnect z jiné země než z Evropské unie, Švýcarska nebo Spojeného království, prosíme, kontakt svého místního prodejního úřadu.

Dokonalý doplněk