Posunutí našeho partnerství na další úroveň

PRO znamená být pro něco a za něco stát. To dokonale ztělesňuje postoj společnosti Weidmüller k distribuci. Náš závazek vůči našim distribucím je bezkonkurenční. Silně investujeme do budování dlouhodobých a ziskových partnerství s podobně smýšlejícími společnostmi. Propojením výhod zajišťujeme, abychom byli silnější společně.

Abychom tuto oddanost posunuli na další úroveň a zviditelnili naše společné úsilí, implementovali jsme Weidmüller Distribution PRO. Partnerský program navržený speciálně s cílem povzbudit vaše preferované distribuční partnery a upozornit na vaše profesionální postavení naše koncové zákazníky.

Přehled vašich výhod

Přizpůsobený školicí program

Přizpůsobený školicí program

Bezplatný přístup ke studijní platformě Weidmüller s odborným vzděláváním vytvořeným odborníky Weidmüller konkrétně pro potřeby našich profesionálních partnerů.

Blízká spolupráce

Blízká spolupráce

Snadný přístup ke specialistům Weidmüller pro společné konzultace s koncovými zákazníky a vývoj řešení specifických zákazníky.

Povýšený stav

Povýšený stav

Pro zvýraznění vašeho speciálního stavu můžete použít titul PRO a marketingový materiál. Pro vlastní propagaci a propagaci prostřednictvím kanálů Weidmüller.

Před začátkem hry

Před začátkem hry

Buďte první, kdo se dozví o našem nejnovějším technologickém vývoji, a nabídněte naše nejnovější inovace koncovým zákazníkům.

Spojení výhod

Spojení výhod

Podpora při řešení neustále se měnících požadavků trhů, odvětví a koncových zákazníků. Zajistit, abychom byli spolu silnější.

Zaměření na zakázníka

Zaměření na zakázníka

Pomáháme vám pomáhat vašim zákazníkům. Podpora služeb, které jsou nejlepší ve své třídě, online, offline a všude, kam vás projekty zákazníků zavedou.

Staňte se PROfesionálním distributorem

Staňte se PROfesionálním distributorem

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Seznamte se se všemi způsoby, jakými partnerský program Weidmüller PROfessional zvyšuje váš úspěch, v našem videu.

Vyzvedne vás: naše distribuční PROfesionály

Zdůraznění vašich odborných znalostí

Jako prodloužená ruka společnosti Weidmüller ke koncovému zákazníkovi naši distribuční partneři neustále dokazují svůj závazek poskytovat služby nejlepší ve své třídě. V rámci našeho partnerského programu Distribution PRO se snažíme osvětlit vaši skvělou práci a podporujeme vás při prezentaci a posilování vašich odborných znalostí. Připojte se k našemu distribučnímu programu, abyste se těšili výhodám, které plynou z toho, že se stanete certifikovanou distribucí PRO jednoho z předních světových lídrů v Industrial Connectivity.

Společně silnější: síla PROximity

Věrní své dokonalosti

Výhody plynoucí z Weidmüller Distribution PRO:

  • Od přizpůsobeného školicího programu až po preferovaný přístup k našim odborníkům Weidmüller vás neustále podporujeme při výrazném zlepšování vašich služeb.
  • Sdílíme naše poznatky o vývoji trhu a technologií a poskytujeme vám náhledy na naše produktové inovace, které budou určovat naše společné strategické cíle.
  • Abychom vám pomohli diferencovat se na konkurenčním trhu, vytváříme zviditelnění a povědomí pro váš stav certifikované distribuce Weidmüller Distribution PRO pro koncové zákazníky.

Distribuční PROgram: Certifikovaný stav pro maximální efekt

Zajistit, abyste vynikali

V rámci našeho programu vás vyzvedáváme statusem Weidmüller Distribution PRO. Toto je zviditelněno jedinečným logem, které obdržíte pro svou vlastní propagaci online i offline. A samozřejmě využíváme naše kanály Weidmüller, abychom vás propagovali jako našeho preferovaného distribučního partnera.

  • Logo Distribution PRO pro vlastní propagaci
  • Propagace partnerů PRO v sekci distribuce globálních webových stránek Weidmüller
  • Online kampaně Weidmüller pro naše partnery PRO vytvářejí zviditelnění a povědomí
  • Společné marketingové kampaně zvyšují přitažlivost u koncových zákazníků

Osvědčení o odbornosti: Pomáháme vám pomáhat vašim zákazníkům

Váš úspěch je naší motivací

Hlavní výhodou stát se distributorem Weidmüller Distribution PRO: bezplatný přístup k naší studijní platformě Weidmüller. Kurzy v tomto nástroji pro školení on-line připravují lektoři Weidmüller, kteří jsou odborníky ve své oblasti. Obsah je přizpůsoben potřebám distribučních PRO a je přístupný kdekoli a kdykoli. S tímto nástrojem vám usnadníme získání znalostí do hloubky a lepší prodej.

Dokonalý systém

Další informace o distribuci