PV AC sdružovací boxy - vysoká kvalita, optimalizované, robustní a efektivní

Pro solární instalace je spolehlivost komponent prvořadá. Naše sdružovací boxy představují ideální ochranu PV invertorů proti zkratu a přepětí. Kromě toho lze každý PV invertor snadno izolovat od systému pomocí DC vypínače pro provádění úkolů údržby.

Nová sdružovací skříň PV AC byla navržena pro fotovoltaické systémy s PV invertory v širokém rozsahu výkonů. Portfolio produktů je vhodné pro invertory od 60 kW do 200 kW a napěťové hladiny 400 V, 690 V nebo 800 V AC. Sdružovací skříně umožňují sdružit AC výstup 2 až 6 PV invertorů v jedné skříni. Odolávají okolním teplotám od -20 do +50ºC, pracují v nejtvrdších klimatických podmínkách a jsou certifikovány podle IEC 61439-2 ed 3.0:2020.

Přehled vašich výhod

Doba dodání

Doba dodání

Rychlá dodací lhůta maximálně 4 týdny

5 let záruka

5 let záruka

Prodlužujeme záruční dobu kvůli vysoké kvalitě našich kombinovaných skříní

Logistické úspory

Logistické úspory

Globální lokality produkce (Malajsie, Španělsko a Brazílie) umožňují nákladově a časově optimalizovanou produkci a dodávky.

Varianty

Varianty

Většina běžných konfigurací je pokrytá standardními designy

Konfigurace

Konfigurace

Další konfigurace jsou snadno dodávané na vyžádání

Údržba

Údržba

Snadná výměna dílů.

Klíčové vlastnosti produktu

Optimalizovaný design

Pomocí pokročilých simulačních 3D softwarů byly varianty výrobku navrženy a testovány tak, aby v nejkompaktnější velikosti pouzder fungovaly při maximální mechanické a tepelné účinnosti.

Velmi odolný proti zkratu

Je navržen pro provoz v solárních elektrárnách s vysokými požadavky na zkratový proud.

Technické údaje jsou k dispozici online 1 kliknutím

Nabízíme webové nástroje na podporu výběru nejlepšího modelu pro aplikaci. V online katalog Weidmüller jsou k dispozici technické údaje a certifikace.

Řešení pro fotovoltaické elektrárny s PV stringovými invertory

Naše laboratoř zajišťuje nejvyšší kvalitu produktů

Naše laboratoř je akreditována podle mezinárodních norem. Funguje nezávisle a je uznávaná certifikačními autoritami a dalšími institucemi a orgány. Jako člen programu CTDP je společnost Weidmüller pravidelně auditovaná od UL, zejména pokud jde o zkušební metody, řízení kvality a dokumentaci.

Naše sdružovací skříně PV AC se testují podle IEC-61439-2 ed 3.0:2020 a jsou konstruované na základě výsledků zkoušek a rovněž sestavené pro specifickou aplikaci. Tím se zajistí, aby byly všechny požadavky cílové aplikace plně splněny.

Dokonalý systém

Ke stažení

Máte dotazy?

Pojďme si pohovořit o vašich nápadech

Ing. Pavel Rozkydal

Specialista pro fotovoltaiku

* Povinná pole