PV DC sdružovací skříň - kompaktní, vysoce kvalitní a nákladově optimalizovaná

Naše DC sdružovací skříň nabízí uživatelům možnost integrovat ochranu proti zkratu a přepětí, jakož i řešení monitoringu stringů (I,V, T a SPD a stav DC vypínače) pro fotovoltaické systémy využívající centrální invertory s PV panely na trackerech i pro fixních naklápěcích systémy.

Společnost Weidmüller nabízí zkušenosti z monitoringu sdružovacích DC skříní z více než 150 000 jednotek prodaných ve všech klimatických oblastech planety po dobu více než 10 let.Zkušenosti a odborné znalosti v DC inženýrství jsou využívány k poskytování špičkových řešení, která pokrývají potřeby zákazníků v oblasti CAPEX a OPEX. Modely vybavené stringovým monitorováním poskytují možnost s měření napětí, proudu a teploty, jakož i se stav přepěťové ochrany a DC přepínače. To pomáhá zlepšit PR zařízení a optimalizovat návratnost investic.

Přehled vašich výhod

Standardní modely jsou skladově dostupné

Standardní modely jsou skladově dostupné

Řešení na míru s pouze 4 týdny dodací lhůty

5 let záruka

5 let záruka

Prodlužujeme záruční dobu kvůli vysoké kvalitě našich kombinovaných skříní

Náhradní díly na skladě

Náhradní díly na skladě

Snadné zásobování

Snadné uvedení do provozu a údržba

Snadné uvedení do provozu a údržba

Produkty navržené tak, aby zkrátily čas a náklady na instalaci i budoucí údržbu

Logistické úspory

Logistické úspory

Globální lokality produkce (Malajsie, Španělsko a Brazílie) umožňují nákladově a časově optimalizovanou produkci a dodávky.

Online nástroj pro výběr

Online nástroj pro výběr

Online nástroj pro výběr nejlepšího modelu pro každou aplikaci.

Vlastnosti produktu

Optimalizovaný design

Pomocí pokročilých simulačních 3D softwarů byly varianty výrobku navrženy a testovány tak, aby v nejkompaktnější velikosti pouzder fungovaly při maximální mechanické a tepelné účinnosti.

Delší životnost

Technické znalosti v oblasti DC implementované v návrzích, které umožňují delší životnost a vyšší výkon za extrémních klimatických podmínek.

Veškeré technické údaje jsou k dispozici online 1 kliknutím

Weidmüller nabízí webové nástroje, které podporují výběr nejlepšího modelu pro vaši aplikaci. V online katalog Weidmüller jsou k dispozici technické údaje a certifikace.

Lepší LCOE a ROI

Záznam monitoringu produktů a reputace našich řešení zjednodušují povinnou péči o produkty, pojistné smlouvy a dokonce zvyšují hodnotu majetku v případě jeho prodeje v budoucnu.

Nákladově optimalizované varianty

S novou produktovou řadou byly navrženy nákladově optimalizované modely se speciálními příslušenstvími, které pokrývají nejběžnější aplikace ve fotovoltaických elektrárnách.

Testované a osvědčené PV boxy

Testované a osvědčené PV boxy

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Naše laboratoř zajišťuje nejvyšší kvalitu produktů

Naše laboratoř je akreditována podle mezinárodních norem. Funguje nezávisle a je uznávaná certifikačními autoritami a dalšími institucemi a orgány. Jako člen programu CTDP je společnost Weidmüller pravidelně auditovaná od UL, zejména pokud jde o zkušební metody, řízení kvality a dokumentaci.

PV DC sdružovací skříně se testují podle IEC-61439-2 a jsou konstruované na základě výsledků zkoušek a rovněž sestavené pro specifickou aplikaci. Tím se zajistí, aby byly všechny požadavky cílové aplikace plně splněny.

Dokonalý systém

Ke stažení

Máte dotazy?

Pojďme si pohovořit o vašich nápadech

Václav Mikulášek

Technický specialista pro fotovoltaiku

* Povinná pole