Inovativní sdružovací skříň pro plovoucí fotovoltaické systémy

Inovativní sdružovací skříň pro plovoucí fotovoltaické systémy

Nedostatek půdy vyžaduje rozvoj nových lokalit pro fotovoltaické systémy. V tomto případě jsou vodní hladiny zvláště vhodné vzhledem k nízkému stínění a chladicímu efektu vody. Podmínky prostředí však kladou vysoké nároky na připojovací boxy generátorů.

Naše plovoucí fotovoltaické sdružovací skříně jsou navrženy pro použití v plovoucích fotovoltaických systémech na sladkovodních hladinách a vybavené centrálními invertory. Jsou v souladu s IEC-61439 (vyd. 2) a odolávají vysoké vlhkosti, korozivní atmosféře a vystavení slunečnímu záření. Nabízíme široké spektrum variant plug & play od 8 do 24 vstupů - s komplexní ochranou a vhodnými krycími řešeními.

Přehled vašich výhod

Odolávání vysoké vlhkosti

Odolávání vysoké vlhkosti

Vhodnost pro prostředí s vysokou vlhkostí podle IEC-61439-ed-2.

Odolnost proti slunečnímu záření

Odolnost proti slunečnímu záření

Lze je provozovat v přímém slunečním světle bez dalšího stínění proti slunci.

Vynikající tepelný výkon

Vynikající tepelný výkon

Kryt PMMA pro lepší odraz slunečního záření a zvýšení tepelné účinnosti.

Snadná instalace

Snadná instalace

Řešení plug-and-play pro rychlou, jednoduchou a flexibilní instalaci

Klíčové vlastnosti produktu

Absorpce PMMA slunečního záření

Absorpce PMMA slunečního záření

Absorpce PMMA slunečního záření

Speciálně vyvinuté stínění proti slunci PMMA absorbuje vyskytující se sluneční záření a teplo. Jeho glazovaný polymerový povrch zvyšuje index odrazu a účinně odvrací vyskytující záření. To velmi účinně snižuje teplotu uvnitř sdružovací skříně.

Zajištěné větrání

Zajištěné větrání

Zajištěné větrání

Vzduchová štěrbina mezi dveřním krytem a krytem PMMA zajišťuje konstantní proudění vzduchu. Sdružovací skříň a její komponenty jsou tímto způsobem spolehlivě ochlazovány.

Spolehlivá funkce těsnění

Spolehlivá funkce těsnění

Spolehlivá funkce těsnění

Kryt PMMA je připevněný ke dveřím pouzdra nerezovými slepými nýty. Nýty jsou umístěny mimo oblast těsnění dveří, takže funkce utěsnění podle IP65 je vždy spolehlivě zaručena.

Optimální vodotěsnost

Optimální vodotěsnost

Optimální vodotěsnost

Kabelové průchodky Multivia zajišťují optimální vodotěsnost. Snižují počet mechanických dílů a zvyšují odolnost celé konstrukce.

Plovoucí solární Instalace - vyžádejte si bezplatnou dokumentaci

Další informace o tom, co zvážit, pokud jde o podmínky, rozvoj trhu a finanční aspekty.

Vyberte si své dokumenty ke stažení (0 Vybraná)

Vyberte alespoň jeden soubor ke stažení

Zadejte své kontaktní údaje

* Povinná pole

Řetězcové monitorování s Transclinic Produktové novinky

Uvnitř našich plovoucích fotovoltaických sdružovacích skříní DC produkty řady Transclinic xi+ průběžně monitorují výkonnost jednotlivých stringů nebo skupin stringů a také napětí fotovoltaického systému a díky tomu umožňují podrobné sledování systému. Negativní vlivy, které vedou ke sníženému výstupnímu výkonu, lze okamžitě zjistit, a tak jsou umožněny rychlé opravy nebo úpravy systému.

Řetězcové monitorování s Transclinic
Speciální vlastnosti:
  • Různé možnosti monitorování - standardně od jednoho stringu až po 16 vstupů a maximálně Isc 10 A na vstup. Pro řešení monitorování více než 16 vstupů je možné spojit 2 stringy do jednoho vstupu
  • Efektivní dvoulinkové monitorování - pomocí dvoulinkového monitorování lze monitorovat dvě linky pomocí jednoho kanálu. Tím se snižuje počet požadovaných spojení, množství komponentů v pouzdru, velikost skříňky řízení a tím i náklady. Maximální Isc na kanál je 25 A.
  • Snížení nákladů na údržbu - veškeré propojení probíhá PUSH-IN konektory. Není třeba kontrolovat utahovací moment, jak je vyžadováno u šroubových připojení. Během celé životnosti systému není nutné provádět žádné další testování připojení.
  • Spolehlivost i za extrémních podmínek - Transclinic 16i+ 1k5 H H umožňuje měření 25 A na vstup i při 70 °C s přesností ±1% (napětí/proud). To pomáhá při párovém monitorování v sdružovacích skříních v obtížných prostředích použitím pouze jednoho stringového monitoru a optimalizuje náklady na řešení.
  • RS485 svodič na palubě - Ochrana proti přepětí specifická pro rozhraní RS485 je již integrovaná, aby se zvýšila odolnost a spolehlivosti zařízení po celou dobu jeho životnosti.

Důvěra v osvědčenou kvalitu

Důvěra v osvědčenou kvalitu

Důvěra v osvědčenou kvalitu

Naše laboratoř zajišťuje nejvyšší kvalitu produktů

Naše laboratoř je akreditována podle mezinárodních norem. Funguje nezávisle a je uznávaná certifikačními autoritami a dalšími institucemi a orgány. Jako člen programu CTDP je společnost Weidmüller pravidelně auditovaná od UL, zejména pokud jde o zkušební metody, řízení kvality a dokumentaci.

Fotovoltaické plovoucí kombinované skříně DC se testují podle IEC-61439-ed-2 a jsou konstruované na základě výsledků zkoušek a rovněž sestavené pro specifickou aplikaci. Tím se zajistí, aby byly všechny požadavky cílové aplikace plně splněny.

Dokonalý systém

Ke stažení

Máte dotazy?

Pojďme si pohovořit o vašich nápadech

* Povinná pole