Infrastruktura budov

Řešení pro specifické požadavky na infrastrukturu budov

Infrastruktura budov

Kompletní instalace rychle, bezpečně a v souladu s normami

Stavebnictví se řídí mnoha normami a nařízeními. V důsledku toho musí být u elektrických instalací splněny vysoké standardy bezpečnosti. Vzhledem k rostoucímu časovému tlaku a rostoucímu nedostatku vyškolených odborníků v elektrotechnickém průmyslu je třeba i tyto instalace provádět stále rychleji, jednodušeji a hospodárněji. Nabízíme vám ucelenou řadu instalačních produktů a řešení pro infrastrukturu budov, které jsou přesně přizpůsobeny těmto specifickým požadavkům.

Přehled vašich výhod

Nejmodernější

Nejmodernější

Nabízíme vám nejmodernější produkty a řešení pro udržitelnou výrobu energie, stejně jako pro distribuci energie a nabíjecí infrastrukturu budov.

Orientace na praxi

Orientace na praxi

Všechny naše technologie připojení a řešení konektivity lze při každodenní práci instalovat rychle, prostorově úsporně a hospodárně. Jsou robustní a nabízejí dlouhodobou spolehlivost.

V souladu se standardy

V souladu se standardy

Naše zařízení a řešení konektivity splňují všechny platné normy a směrnice. Zajišťují nejvyšší možnou bezpečnost při instalaci i v provozu.

Rozvaděče budov

Dílna

Ideální vybavení pro každou pracovní fázi

Efektivní a bezpečné pracovní procesy jsou základem vysoké konkurenceschopnosti a dlouhodobého úspěchu. Podpoříme vás v každé fázi vaší práce optimálně přizpůsobenými řešeními pro vaši dílnu. Na základě dlouholetých zkušeností s výrobou rozvaděčů vám pomůžeme zkrátit pracovní procesy a zvýšit kvalitu efektivním využitím našeho komplexního portfolia.

Plánování

Plánování

S našimi softwarovými řešeními pro označování (MPrint® PRO), poloautomatickou montáž kabelů (WPC-Tool) a konfiguraci (WMC) máte perfektní pozici v každé fázi projektu. Díky rozhraním se systémem eCAD můžete využívat výhod nejrychlejšího přenosu dat od plánování až po uvedení do provozu.

Instalace

Instalace

Nabízíme nástroje v certifikované prvotřídní kvalitě a také odizolovací a krimpovací stroje s intuitivním ovládáním. Dokonale přizpůsobený systém značení usnadňuje časově úspornou a bezpečnou montáž. Kromě toho je k dispozici profesionální ruční nářadí, které vám nabízíme také jako cenově výhodné kompletní sady spolu s odpovídajícím příslušenstvím.

Provoz

Provoz

Například naše rozsáhlá nabídka měřicích a testovacích nástrojů vám poskytne spolehlivou podporu při řešení problémů. Bezproblémové značení všech součástí panelu a stálá dostupnost digitálních dat zjednodušují a urychlují práce při údržbě. To vám pomůže zkrátit prostoje a zvýšit efektivitu procesních kroků.

Fotovoltaika

Instalujte střešní fotovoltaické systémy rychle a bezpečně

Nabízíme ucelenou řadu produktů, které vám zajistí snadnou instalaci systému. Patří mezi ně slučovací boxy, systémy přepěťové ochrany, konektory, nástroje a komponenty pro instalaci a ochranu střešního fotovoltaického systému. Všechny naše produkty jsou standardizované a byly vyvinuty tak, aby vaše instalační projekty byly jednodušší, rychlejší a bezpečnější.

e-mobility

Jednoduše nabijte a jeďte – koncepce nabíjení, která myslí na budoucnost

Aby se elektromobilita stala co nejrychleji realitou pro každého, je třeba realizovat každodenní koncepty nabíjení pro širokou škálu aplikací. Na základě potřeb našich zákazníků jsme vyvinuli nabíjecí stanice, které se vyznačují vysokou hospodárností, dobrou rychlostí nabíjení a atraktivním vzhledem. Tyto systémy jsou vhodné pro použití v obytných i komerčních prostorách.

Nabijte. Změňte budoucnost.

AC SMART ECO

Intuitivní - dokonalý nabíjecí box pro elektromobily pro vaši domácnost.

Chytré a bezpečné řešení nabíjení.

AC SMART VALUE

Bezpečné - žádné přetížení při instalaci více nabíjecích boxů pro elektromobily.

chytrá propojená nabíjecí řešení

AC SMART ADVANCED

Efektivní - rychlé nabíjení díky inteligentní distribuci energie.

AC nabíjecí kabely a komponenty

Pro naše nabíjecí řešení nabízíme také rozsáhlé portfolio robustních, ergonomicky navržených nabíjecích kabelů s uspořádáním vývodů typu 1 nebo typu 2. Kabely jsou pro vás k dispozici v hladkém a spirálovém provedení, v délkách od pěti do deseti metrů, spolu s dalšími součástmi příslušenství.

Ke stažení