Zvýšení efektivity výrobního procesu až o 80 %

Zvýšení efektivity výrobního procesu až o 80 %

Podle studie „Panel building 4.0“ institutu ISG (Institut řídicí techniky, obráběcích strojů a výrobních jednotek při Univerzitě ve Stuttgartu) zabírá při klasické výrobě rozvaděčů 72 % pracovní doby fáze instalace kabeláže a mechanická montáž.

Přesně na tyto problémy se zaměřuje Weidmüller Wire Processing Center (WPC). Softwarově řízená, poloautomatizovaná montáž kabelů výrazně urychluje výrobní procesy a současně zajišťuje nejvyšší standardy kvality.

Přehled vašich výhod

Časová úspora

Časová úspora

Používání automatických strojů zkracuje dobu zpracování, a přispívá tak k celkovému zvýšení efektivity výrobního procesu.

Vysoká flexibilita

Vysoká flexibilita

V rámci systémového přístupu lze jednotlivé komponenty WPC odstranit z řetězce kroků procesu nebo je lze použít v rámci jednotlivých funkcích v samostatném režimu.

Vynikající kvalita

Vynikající kvalita

Trvale vysoká kvalita při používání poloautomatizovaných strojů.

Weidmüller dostává cenu za inovace v oblasti osazování rozvaěčů

Odborná porota oceňuje Weidmüller Wire Processing Centre (WPC)

Letos Weidmüller cenu dokonce obdržel dvakrát. Společně se společností Zoller & Fröhlich obdržela společnost Weidmüller ocenění za své Wire Processing Center (WPC), které je využíváno k poloautomatickému sestavení kabelu a značkování. Časově nejnáročnější činnosti v oblasti stavby skříněk jsou stále sestavení kabelu, propojení a značkování. Weidmüller Wire Processing Center (WPC) nabízí ideální řešení pro poloautomatizaci a zvyšuje efektivitu sestavení kabelu až o 80 %. WPC sestává z automatického řezacího stroje, automatického odizolování a krimpovacího stroje a termotransferové tiskárny.

Srovnání řešení pro sestavení kabelů

Srovnání řešení pro sestavení kabelů

Srovnání řešení pro sestavení kabelů

Trh nabízí konstruktérům rozvaděčů širokou škálu řešení pro sestavení kabelu, od ručních až po plně automatizovaná. Účastníci studie „Panel building 4.0“ vidí nejvyšší potenciál pro zlepšení a úspory ve fázi instalace formou řešení zaměřených na standardizaci a předmontáž kabelů.

Weidmüllers Wire Processing Center splňuje všechny tyto požadavky a celou řadu dalších. Za investici střední velikosti získají konstruktéři rozvaděčů poloautomatizované řešení v modulární provedení. Lze je snadno začlenit do stávajících výrobních procesů a zároveň zajistit maximální flexibilitu. Kromě toho konstruktéři rozvaděčů využívají výhod časové úspory a dosahují vynikající kvality.

Wire Processing Center

Flexibilní všestranné řešení s širokou škálou možných aplikací pro použití

Wire Processing Center (WPC) spojuje nejvyšší standardy kvality a zvýšení efektivity s nízkými náklady a vynaložením času. Poloautomatizované sestavení kabelu ovládané softwarem výrazně urychluje proces produkce a zaručuje nejvyšší požadavky na kvalitu. Konzistentní konzistence dat, včetně kontrol konzistence v nástroji WPC, automatizovaného zpracování v koncepci jednodílného toku v samotném WPC, jakož i vynikající flexibilita při používání všech jednotlivých zařízení v samostatném režimu jsou základem pro zvýšení efektivity.

  • Vynikající kvalita
  • Vysoká flexibilita
  • Efektivní časové úspory
  • Vícenásobná napájecí jednotka

Práce s Wire Processing Center

Práce s Wire Processing Center

Práce s Wire Processing Center

Seznamte se s naším novým produktem, Wire Processing Center. Kromě vlastností produktu se dozvíte více o práci s WPC a příslušenstvím.

Konzultace a podpora

Wire Processing Center - živý zážitek

Wire Processing Center - živý zážitek

Vyhledejte nejbližší místo WPC a získejte výhody poloautomatizované manipulace s kabely a jejich zpracování živě.

Dokonalý systém

Využívejte výhod služeb a zkušeností společnosti Weidmüller na trhu

Jednoduché plánování díky softwarové podpoře

Jednoduché plánování díky softwarové podpoře

Pomocí nástroje Weidmüller Configurator můžete snadno a rychle konfigurovat a požadovat naše komponenty. Nástroj podporuje moderní projekční postupy, od plánování se systémy E-CAD až po dokumentaci.

Orange Selection

Orange Selection

Produkty Orange Selection jsou k dispozici kdykoli. Pokud objednávku obdržíme do 15:00, budou výrobky odeslány následující den.

Časově úsporné poskytování dat

Časově úsporné poskytování dat

3D modely CAD v různých formátech a data CAE jsou k dispozici ke stažení v našem produktovém katalogu.

Elektronické údaje o výrobku pro distribuční partnery

Elektronické údaje o výrobku pro distribuční partnery

Elektronický katalog jako BMECat a v dalších formátech. Rychlý přístup k údajům o zboží díky osvědčeným standardům.

Zkušenosti z trhu a průmyslových odvětví

Zkušenosti z trhu a průmyslových odvětví

Hovoříme jazykem svých zákazníků. S odbornými znalostmi a nadšením pro nejrůznější průmyslová odvětví.

Přejít na přehled průmyslových odvětví

Aplikace

Ke stažení