Intralogistika

Využijte své technologie zítřka

Intralogistika

Inteligentní řešení pro Intralogistiku 4.0

Hlavními prvky intralogistiky jsou sklady a dopravníky spolu s úkony třídění a výdeje. Moderní logistické architektury vyžadují maximální propustnost a optimální provoz, s maximální účinností a flexibilitou. Decentralizace, inovativní technologie snímačů, inteligentní řídicí jednotky a zdokonalené technologie DC pro moderní dopravníkové systémy jsou jedny z klíčových technologií, které jsou rozhodující pro úspěch instalací.

Navíc správa velkých dat a umělá inteligence posouvají průmysl na další úroveň industrializace. Společnost Weidmüller nabízí nejen rozsáhlé portfolio produktů a řešení pro elektrické konektivity a komunikaci, ale také komplexní průmyslové know-how. Tímto způsobem zajišťujeme úspěch systémů úložišť a dopravníků našich zákazníků a umožňujeme jejich vstup do systému Intralogistics 4.0, který vám otevírá zcela nové obchodní modely. Jako náš zákazník můžete pro svoje inovativní procesy a vysoce dynamické trhy získat nejvhodnější řešení.

Zažijte svět prediktivní údržby s průmyslovou analytikou Weidmüller

Decentralizace na úroveň stroje

  • Objektově orientovaná architektura, decentralizované systémové komponenty
  • Inteligentní subsystémy, funkce řízení pro stroje
  • AC a DC správa napájení, DC inteligentní sítě včetně monitorování

Technologie a analytika IIoT

  • Doplňující aplikace a znalosti analytiky a generování inteligentních dat IIoT
  • Použití otevřené standardizované komunikace a technologie OPC UA
  • Automatizované učení strojů

Dopravní systémy bez řidiče

  • Pokročilé technologie nabíjení pro akumulátory vozidel
  • Inteligentní řadiče pro bezpečné řízení vozidel
  • Inteligentní konektivita v bezkontaktní přenosu dat vozidel a přenosu energie

Jako zkušený partner pro intralogistiku svým zákazníkům přinášíme:

Elektrická sada

Elektrická sada

Po celé roky je naše společnost známá pro všechny typy elektrické konektivity. To zahrnuje snímače a komunikační kabely, distribuční moduly a všechny druhy konektorů a koncových bloků. Tyto komponenty, podporované jedinečným 3D technickým software, který spolupracuje s vaším systémem, jsou přizpůsobeny vašim požadavkům.

Decentralizace – díky FieldPower®

Decentralizace – díky FieldPower®

Tato systémová platforma poskytuje jedinečné technické funkce pro flexibilní instalace v terénu přímo na dopravnících. Správa napájení DC, vzdálený I/O, získávání dat snímače, monitorování stavu a spouštěče motorů jsou jedny z nejzajímavějších aplikací, které společnost Weidmüller svým zákazníkům poskytuje

Elektronika, automatizace a digitalizace

Elektronika, automatizace a digitalizace

Ať už vaše skříň potřebuje cokoli, nabízí špičkové a maximálně spolehlivé elektronické a komunikační moduly. Kromě vzdálené I/O a řídicí technologie nabízíme brány IoT, které vám umožní dosáhnout více než jednoduché automatizace. Vydláždí cestu z úrovně snímače do cloudu s analytickými dovednostmi na podporu vašich nových obchodních modelů.

Společnost Weidmüller je prvním dodavatelem, který z DC napájecích zdrojů získává data pro monitorování stavu. Tímto způsobem mohou zákazníci podrobně sledovat výkon systému DC a zajistit optimální spolehlivost. Chcete-li tato data mít i na cloudu, doporučujeme použít jednu z našich bran pro internet věcí!

Dirk Bauerkämper, manažer globálního segmentu intralogistiky

Čelíme výzvám trhu inovacemi a nadšením pro věc

Technologické hotspoty pro interalogistiku

Technologie snímačů

Snímače jsou jedním z hlavních prvků intralogistiky a slouží ke zjištění přesných informací o stavu a sledovatelnosti toku zboží.

Dnes je technologie snímačů jedním z nejvíce inovativních odvětví. Propojujeme technologii IO-Link s našimi inovativními řídicími moduly u-remote nebo IP65 a poskytujeme základ pro monitorování stavu a následně pro analytické přístupy k prediktivní údržbě, která zajišťuje vysoce výkonnou aplikaci v průběhu životního cyklu. Věděli jste, že jsme prvním poskytovatelem dat monitorovaného stavu přímo z napájecích zdrojů DC? Díky tomu budete dobře informováni o výkonu systému DC a bude zaručena optimální spolehlivost. Chcete-li tato data mít i na cloudu, doporučujeme použít jednu z našich bran pro internet věcí.

Více produktů a řešení pro intralogistiku

Vaše centrum obsahu pro intralogistiku

FieldPower®: inovativní řešení pro decentralizovanou automatizaci

Se systémem FieldPower® můžete implementovat decentralizované systémy a koncepce automatizace, které jsou pokročilé a úsporné. Všestranný modul usnadňuje transformaci IP20 na IP65.

PROtop: špičkové napájecí zdroje pro nejvyšší požadavky Průmyslu 4.0

Přepínač řady PROtop umožňuje vysokou dostupnost provozu prostřednictvím hodnot MTBF více než jeden milion hodin. Nová technologie DCL spolehlivě zajišťuje vybavení ochranných jističů linek a dalších výkonových rezerv pro bezpečné spouštění výkonných motorů.

Kruhové konektory

Správné připojení pro vaši aplikaci mimo skříň. Kruhové konektory s vysokým stupněm IP pro snímače a akční členy.

Řada A s technologii PUSH IN

Zvyšte efektivitu instalace bez ohrožení bezpečnosti. Inovativní spojovací článek PUSH IN s přímým zasunutím zkracuje dobu připojení pevných drátů a kabelů se zvlněným vodičem a dutinkou až o 50 % v porovnání se svorkami s upínacím třmenem.

u-remote: vynikající efektivita a jednoduchost

Rostoucí složitost strojů a systémů zvyšuje nároky na moderní technologie automatizace. Rozvětvené dílčí systémy je nutné přesně začlenit do složitých topologií. Rychlý a spolehlivý přenos signálů a dat je pro bezproblémové fungování nezbytný.


Ethernet switche: řešení pro přenos průmyslových dat

Komunikace mezi součástmi v technologiie automatizace se stále více uskutečňuje prostřednictvím průmyslového Ethernetu. Tato technologie je stále populárnější.

Ke stažení

Váš kontakt pro všechny otázky týkající se intralogistiky

* Povinná pole

* Povinná pole