Řešení připojení pro výrobce zařízení

Řešení kontaktů pro desky plošných spojů

Řešení připojení pro výrobce zařízení

Optimální řešení kontaktů pro desky tištěných spojů

Konektory pro PCB a svorkovnice PCB pro desky tištěných spojů jsou základními součástmi při výrobě elektronických zařízení a obvodů. V průběhu průmyslové automatizace musí být spoje desek plošných spojů stále kompaktnější a odolnější. Důležité je zde také spolehlivé a bezpečné připojení se širokou škálou funkcí. To vyžaduje novou generaci chytrých zařízení, které by bylo možné začlenit do pokročilých řešení automatizace, a dosáhnout tak maximálně účinného výrobního provozu.

Nabízíme inovativní řešení připojení pro zařízení nové generace, která zajišťují optimální přenos energie, signálů a dat pro výrobce zařízení a systémové integrátory. Naše konektory do desek plošných spojů a zásuvné svorkovnice pro desky plošných spojů jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a umožňovaly bezproblémovou integraci do stávajících systémů. Kromě našich produktů nabízíme také komplexní podpůrné služby, jako je podpora při návrhu/konstrukci a řešení OEM, které vám pomohou vyvinout řešení připojení přesně dle vašich potřeb. Jako spolehlivý partner pro vaši výrobu zařízení se můžete spolehnout na optimální řešení spojů.

Inteligentní řešení

Inteligentní řešení

Naše široká škála zahrnuje komoditní díly, individuálně koncipované díly a zakázková řešení včetně softwaru a služeb na podporu rychlého vývoje a zkrácení doby uvedení na trh. Naše Centrum vývoje inteligentní konektivity se věnuje vývoji inovací v oblasti elektrické konektivity.

Nové technologie

Nové technologie

Inovace je hnacím motorem naší obchodní činnosti, a to se odráží v dynamických, nových technologiích, které vytváříme tak, aby vyhovovaly standardům konektivity příští generace. Naše zkušenosti na trhu a ověřené výsledky dokazují, že neustále podporujeme rozvoj portfolia svých produktů

Partner pro konektivitu

Partner pro konektivitu

Náš globální tým má zkušenosti z různých trhů, včetně průmyslových řídicích jednotek, řídicích jednotek pohybu, telekomunikací, robotiky a výkonové elektroniky. Vyzkoušejte práci našeho globálního týmu odborníků s vaším týmem techniků, a najděte společně nejlepší komponenty a optimální řešení.

Nejvýznamnější produkty pro výrobce zařízení

Hledáte skvělá propojovací řešení pro vaše zařízení? Výroba zařízení řeší problémy připojení stavebních bloků příští generace – a přispívá k vytvoření propojeného inteligentního světa. Patří sem řešení automatizace továren, budování infrastruktury, bezpečnost, telekomunikace, obnovitelné energie, infrastruktury elektrických vozidel a chytrá města. Naše partnerství s lídry těchto vertikálních trhů nám umožnilo vyvinout špičková řešení; díky flexibilnímu přístupu k řešení problémů můžeme nabídnout nejlepší řešení problémů s návrhy v rekordním čase.

Highlight

Konektory PCB a svorky PCB

Náš široký sortiment produktů pro konkrétní účely, který je určen pro segment OMNIMATE® Power, Signal, Data zahrnuje výrobky pro průmyslové aplikace se zaměřením na zpracování signálu a výkonovou elektroniku.

Jednopárový Ethernet - Single Pair Ethernet

Jednopárový Ethernet bude příští generací komunikační architektury pro průmyslový internet věcí. Koncept Ethernet až po snímače slibuje bezproblémové připojení od snímače až po cloud.

Konektory

Vyhledávejte všechny konektory, které potřebujete, od signálu, přes napájení, až po data. Nabízíme všechny typy spojovacích článků pro speciální architekturu kabeláže a článků vysoké kvality a s krátkými dodacími lhůtami.

Skříně pro elektroniku

Naše skříně pro elektroniku nabízejí platformu pro použití v libovolném typu konstrukce a ve všech oblastech použití, která je připravena na budoucnost. Řešení skříně splňuje požadavky na dané použití.

Nejvýznamnější produkty pro výrobce zařízení

Přejete si dosáhnout ve svých postupech navrhování jedinečné efektivity? Efektivní postupy plánování a navrhování vám ušetří drahocenný čas při vývoji produktů. Kromě komponent pro desky s plošnými spoji nabízíme širokou škálu nástrojů podpory a služeb. Naše služby OMNIMATE® Services, od technických specifikací, přes vývoj a návrh, až po schvalování a sériovou výrobu, dokážou výrazně snížit výdaje projektu a zkrátit dobu potřebnou k uvedení na trh. Spolehněte se při zjišťování informací na naše odborné znalosti a najděte si ty správné komponenty pro svoje zařízení snadno a rychle díky našim pohodlným online nástrojům.

Servisní nástroje

 • Webový konfigurátor OMNIMATE® 4.0:
   Připojte své zařízení podle svých představ
 • ConnectorGuide:
   Najděte ten správný výrobek pro své požadavky
 • Bezplatné doručení vzorku za 72 h:
   Objednejte si snadno a rychle vzorek podle svého návrhu
 • Digitální data:
   Objevte naše knihovny komponentů pro systémy EDA

Know How

 • Materiály:
   Objevte novinky v oblasti připojení zařízení
 • Vzdušná a povrchová vzdálenost:
   Získejte podrobný přehled pro přesné dimenzování
 • Technologie připojení vodičů:
   Seznamte se s našimi rozmanitými technologiemi připojení
 • Sbírka zdrojů:
   Získejte přehled o našich odborných znalostech

Připraveno na roboty!

Připraveno na roboty!

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Technologie připojení SNAP IN posune propojení kabeláže na zcela novou úroveň. Se SNAP IN lze instalaci a údržbu provádět stejně rychle jako lusknutí prstů.

Připojení je v zásadě jednoduché a snadno se používá: odizolovaný vodič se vkládá přímo do předpruženého připojovacího bodu a aktivuje se rychlospoj.

Nejnovější zprávy od výrobců zařízení

Jako technologickému lídrovi se nám podařilo díky našim konektorům a svorkám PCB způsobit revoluci v technologii připojení desek tištěných spojů. Naše komponenty jsou velmi oblíbené v průmyslových aplikacích a jsou optimalizovány pro aplikačně orientovaný design a efektivní výrobu. Zaměřujeme se přitom na zpracování signálů a výkonovou elektroniku. Zjednodušujeme procesy našich zákazníků díky naší vynikající nabídce služeb a digitálním datům, která poskytujeme.