Propojení pole

Průmyslová síť z jednoho zdroje

Propojení pole

Z rozváděče do pole - bezproblémové zapojení od průkopníka elektrotechniky

Průmyslová elektroinstalace je klíčovým aspektem pro optimální fungování výrobních a automatizačních systémů v průmyslu. ​

S integrací průmyslového internetu věcí a souvisejícími objemy dat roste složitost a nároky na provozní elektroinstalaci. Moderní řešení průmyslové elektroinstalace se vyznačují vysokou modularitou a možností plug-and-play. To umožňuje rychlou instalaci a uvedení do provozu a zároveň zkracuje prostoje při údržbě.

Komplexní infrastruktura vytváří významnou přidanou hodnotu z hlediska efektivity, bezpečnosti a flexibility výrobních procesů. Jako odborník na průmyslové aplikace nabízí společnost Weidmüller široký sortiment komponent pro polní elektroinstalace. Portfolio doplňují uživatelsky přívětivé služby a individuální poradenství.

Produktová řada

Služby

Sada vzorků zdarma (modulární konektory)

Chcete se sami přesvědčit, jak snadné je používání našeho modulárního konektoru RockStar® ModuPlug? To není problém! Objednejte si přímo bezplatnou vzorovou sadu sestávající z rámečku, modulů a odpovídajícího šroubováku a seznamte se s naším modulárním systémem.

Konfigurace průmyslových konektorů

Sestavte si naše konektory pro vysoké zatížení individuálně podle svých požadavků pomocí našeho konfigurátoru produktů a vybavte je pohodlně a snadno online odpovídajícími vložkami, kontakty a pouzdry. Vytvořte si svůj individuální konektor a objevte rozmanitost různých párovacích ploch.

Konfigurátor FrontCom® Vario

S rychlým a snadným vytvořením požadovaného předního rozhraní vám pomůže náš online průvodce. Ve třech krocích si vyberete určitou kombinaci z řady rámů, vkládacích desek a vložek rozhraní – tím získáte seznam dílů jednotlivých komponentů, který si můžete uložit, vytisknout nebo poslat přímo nám jako objednávku.

Ke stažení