Snadná cesta k průmyslovému IoT

„Od dat po hodnotu“ s naším komplexním a nejmodernějším portfoliem IIoT.

Snadná cesta k průmyslovému IoT

Jste připraveni na snadnou cestu k průmyslovému IoT?

Ať už jde o energetický management, optimalizaci procesů, monitorování stavu, vzdálený přístup nebo prediktivní údržbu: všechny příklady použití mají jedno společné: data je třeba získat a předem zpracovat, komunikovat a nakonec analyzovat, aby bylo možné dosáhnout přidané hodnoty, jako je například OEE nebo snížení počtu nasazení servisních techniků.

Umožnit našim zákazníkům, aby to dělali co nejsnadněji a nejdůsledněji, je naším jasným cílem, od dat k hodnotě.

Taxíkem na nejjednodušší cestě k Průmyslovému IoT

Taxíkem na nejjednodušší cestě k Průmyslovému IoT

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Hledáte nejjednodušší cestu k průmyslovému IoT? Chcete otevřenost, flexibilitu a snadný způsob, jak začít? Pak si zavolejte taxi - bude vědět, kam vás odvézt.... Pohodlně se usaďte, připoutejte se a užijte si jízdu.

Přehled naší nabídky pro průmyslový IoT

Přehled vašich výhod

Jednoduchost

Jednoduchost

Ať už se jedná o snadnou a rychlou modernizaci řešení IoT, otevřené a webové inženýrství nebo vytváření modelů strojového učení.

Řešení pro koncové zákazníky

Řešení pro koncové zákazníky

Od "dat k hodnotě": díky našemu komplexnímu a špičkovému portfoliu IIoT umožňujeme našim zákazníkům přejít od senzoru ke cloudu a dále.

Lepší pozice pro budoucnost

Lepší pozice pro budoucnost

Flexibilita a otevřenost jsou klíčovými faktory úspěchu v průmyslovém IoT. Nezaměřujeme se pouze na otevřené platformy, ale také na stávající a nová partnerství.

Průmyslový IoT - co z toho máte?

null

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Co znamená průmyslový IoT? Jakou pozici zaujímá společnost Weidmüller a co konkrétně nabízí? A co je nejdůležitější: Co z toho má zákazník? Podívejte se na video s Dr. Thomasem Bürgerem, výkonným viceprezidentem Automation Products & Solutions, abyste našli odpovědi.

Příklady případů použití

Naše komplexní portfolio průmyslového IoT

Získávání dat

Spolehlivě zachycovat data Zajistit přístup k cenným datům a informacím v aplikacích na zelené louce i v brownfieldech

Předběžné zpracování dat

Předběžné zpracovávání dat lokálně pomocí technologie IoT edge Vytváření přístupu k cenným datům a informacím v aplikacích na zelené louce i v brownfieldu.

Datová komunikace

Spolehlivý přenos dat pomocí síťové infrastruktury Zpřístupnění cenných informací ze závodů IT systémům.

Analýza dat a obchodní logika

Vytvářejte přidanou hodnotu pomocí analýzy dat Dosáhněte konkrétní přidané hodnoty v případě použití pomocí digitálních služeb založených na datech.

Váš lístek do světa digitálních služeb

Naše nová platforma průmyslových služeb založená na cloudech je vaší vstupenkou do světa digitálních služeb od společnosti Weidmüller; je to intuitivní nástroj připravený na budoucnost pro vaši cestu k průmyslovému IoT. Díky dokonalé interakci platforem, zařízení a rozmanitých softwarových služeb můžete snadno, konzistentně a bez jakýchkoli důležitých předběžných znalostí bezchybně realizovat případy použití. Platforma je otevřený, modulární a dokonale integrovatelný systém, který umožňuje širokou škálu případů použití. Pomocí programu easyConnect zvyšte efektivitu a uvolněte plný inovační potenciál.

Ke stažení