Snadná cesta k IIoT - Maximální efektivita díky inteligentnímu využití dat

Snadná cesta k IIoT - Maximální efektivita díky inteligentnímu využití dat

Jedná se o video na YouTube. Kliknutím na toto video souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a podmínkami používání společnosti Google/YouTube. Souhlasíte také s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.

Průměrná továrna vytváří impozantní 1 terabajt dat každý den, ale méně než 1 % se skutečně využívá se ziskem. Existuje nevyužitý 99% potenciál, který čeká na zvýšení efektivity strojů a lepší předvídání poruch.

Jakým způsobem začít co nejjednodušeji? A jak lze data přeměnit na skutečně přidanou hodnotu?

Podívejte se na naši krátkou animaci, kde se dozvíte více a zahájíte cestu k efektivnímu využívání dat.

IIoT: Fakta, čísla a data

IIoT: Naše nabídka

Ať už se jedná o management energie, optimalizaci procesu, monitoring stavu, vzdálený přístup nebo prediktivní údržbu: příklady aplikace v oblasti Internetu věcí jsou rozmanité.

Jako pomocník vám nabízíme komplexní, integrovaný modulární systém a nejmodernější komponenty, které umožňují realizaci široké škály příkladů používání, a to jak na zelené louce, tak u staré zástavby.

Pronikáme do všech rovin dat, od sběru dat až po analýzu dat – od dat k tvorbě hodnoty. Naše portfolio pokrývá hardware, software, cloudové aplikace a související služby.

Naše služby se podrobně zabývají rovinami sběru dat, předběžného zpracování a kontroly dat, datové komunikace a vizualizace a analýzy dat. Díky našim odborným znalostem v oblasti IIoT jsme vaším spolehlivým partnerem pro zvyšování efektivity a vytváření udržitelné přidané hodnoty.

IIoT: Příklady používání

IIoT: Portfolio​

Získávání dat

Spolehlivě zachycovat data Zajistit přístup k cenným datům a informacím v aplikacích na zelené louce i v brownfieldech

Předběžné zpracování a kontrola dat

Předběžné zpracovávání dat lokálně pomocí technologie IoT edge Vytváření přístupu k cenným datům a informacím v aplikacích na zelené louce i v brownfieldu.

Datová komunikace

Spolehlivý přenos dat pomocí síťové infrastruktury Zpřístupnění cenných informací ze závodů IT systémům.

Vizualizace a analýza údajů

Vytvářejte přidanou hodnotu pomocí analýzy dat Dosáhněte konkrétní přidané hodnoty v případě použití pomocí digitálních služeb založených na datech.

Váš lístek do světa digitálních služeb

Naše nová platforma průmyslových služeb založená na cloudech je vaší vstupenkou do světa digitálních služeb od společnosti Weidmüller; je to intuitivní nástroj připravený na budoucnost pro vaši cestu k průmyslovému IoT. Díky dokonalé interakci platforem, zařízení a rozmanitých softwarových služeb můžete snadno, konzistentně a bez jakýchkoli důležitých předběžných znalostí bezchybně realizovat případy použití. Platforma je otevřený, modulární a dokonale integrovatelný systém, který umožňuje širokou škálu případů použití. Pomocí programu easyConnect zvyšte efektivitu a uvolněte plný inovační potenciál.